Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

LIVE Biznes Chillout vol.18 – online z Agatą Borkiewicz – Cielicą

16 marca o godzinie 18:00 serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na kolejny Biznes Chillout – spotkanie networkingowe, prowadzone w formie live streamu. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania.

Podczas Biznes Chilloutów chcemy zapoznać Was z przedsiębiorcami z Dąbrowy Górniczej. Nasze spotkania mają formę swobodnego wywiadu, dyskusji. W jej trakcie poznamy historię dąbrowskiego przedsiębiorcy, jego sukcesy i… porażki. Bez tematów tabu, ale dzięki temu bardzo rozwojowo.

Tym razem naszym gościem będzie Agata Borkiewicz – Cielica, przedsiębiorczyni, laureatką II edycji programu Lokal na start. Od początku swojej drogi zawodowej związana z rynkiem obrotu wierzytelnościami. Od 2015 roku prezes zarządu spółki Lexorius, zajmującej się pośrednictwem finansowym.


Od 2019 prowadzi działalność gospodarczą pod nazwą Pracownia Agaty Autorka marek Pracownia Agaty, Eko Box, Pan Qbek. Jej firma działa w branży kreatywnej zajmuje się rękodziełem, produkcją pudełek i opakowań na wymiar oraz sublimacją ceramiki. Swoją ofertę kieruje głównie do rękodzielników i małych firm. Cechą charakterystyczną firmy jest możliwość zamawiania małych nakładów i w 100 % spersonalizowanych wymiarach. Agata od 2021 roku jest prezeską zarządu spółki ICC – prężnie rozwijającego się call center.

Prywatnie mama dwóch córek, fanka sportów motorowych, projektowania graficznego i programowania.

Spotkanie odbędzie się w formie transmisji live z możliwością zadawania pytań na żywo!

PS. Kto kojarzy ideę spotkań w ramach Biznes Chillout wie, że zawsze mamy luźną atmosferę, spotykamy się w ciekawej restauracji na terenie DG oraz częstujemy się przekąskami i napojami.
Z powodu aktualnych obostrzeń nie mamy takiej możliwości zorganizowania tej imprezy w takiej formie. Zachęcamy zatem do wsparcia dąbrowskich restauratorów i skorzystanie z ich oferty z dowozem, aby w przyjemnych okolicznościach porozmawiać o biznesie.

Skip to content