Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Kolejny w tym sezonie biznes chillout już 8 października o 18:00!

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na kolejny Biznes Chillout – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania.

Startujemy o 18:00 już 8 października 2018 r. Spotkamy się w Coffee City (ul. Kościuszki 24, Dąbrowa Górnicza). Na pewno nas znajdziecie!

Podczas Biznes Chilloutów chcemy zapoznać Was z przedsiębiorcami z Dąbrowy Górniczej. Pierwsza część spotkania będzie miała formę swobodnego wywiadu, dyskusji. W jej trakcie poznamy historię danego przedsiębiorcy, jego sukcesy i… porażki. Bez tematów tabu, ale dzięki temu bardzo rozwojowo. Tym razem rękawicę zdecydował się podjąć….

Łukasz Baruch – niewidomy działacz społeczny, animator życia kulturalnego w Dąbrowie Górniczej, wokalista. Pomysłodawca i uczestnik wielu inicjatyw lokalnych. Współzałożyciel i Prezes Fundacji „Wygrajmy Razem” wspierającej aktywność osób niepełnosprawnych. Zasiada w Prezydium Dąbrowskiego Forum Organizacji Pozarządowych. Ponadto jest członkiem Społecznej Powiatowej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych i Rady Pożytku Publicznego 

Z Łukaszem zajmiemy się obalaniem tematów tabu na lini przedsiębiorcy – osoby z niepełnosprawnościami. Porozmawiamy zarówno o rzeczach, o których nikt Ci zazwyczaj nie powie. Będzie mowa o tym, jak  dziwnie  zachowują się niektórzy w towarzystwie osób niepełnosprawnych, spytamy czy wypada powiedzieć osobie niewidomej „do widzenia”, jak i czy należy pomóc danej osobie na spotkaniu biznesowym.

Druga część spotkania to networking prowadzony w lekkiej, przyjaznej atmosferze

Całe spotkanie utrzymane będzie w lekkiej atmosferze. Warto wziąć ze sobą sporo wizytówek. Każdego przedsiębiorcę ugościmy kawą, herbatą, ciastem. A dla tych aktywnie uczestniczących w spotkaniu może znajdzie się coś jeszcze :).

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciela Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!

Będzie nam bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie tutaj: https://biznes-chillout-vol6.evenea.pl/

Spotkania biznes chillout są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminny Dąbrowa Górnicza.

Skip to content