Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Jak zarabiać dając coś za darmo?

Promocje, rabaty, przeceny, gratisy.
Z perspektywy klienta są one bardzo pożądanym i lubianym zjawiskiem, ale z perspektywy przedsiębiorcy nie jest to już takie oczywiste.
Duże firmy i korporacje potrafią skutecznie zwiększać swoje zyski wykorzystując wspomniane narzędzia. Czy jednak mali i średni przedsiębiorcy również mogą sięgać po podobne strategie sprzedaży i osiągać wymierne rezultaty?

Otóż mogą, pod warunkiem, że robią to umiejętnie.
Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zaplanować i zrealizować efektywną akcję promocyjną to koniecznie musisz przyjść na to szkolenie. Dowiesz się na nim m.in
• Jak ustrzec się najczęściej popełnianych błędów?
• Jak robić promocje zwiększające zyski? (nie, nie chodzi tutaj o podnoszenie cen, aby później robić sztuczne obniżki )
• Jak za pomocą promocji zwiększać lojalność klientów?
• Jak mierzyć efekty kampanii promocyjnych?

24 października 2019 r. zapraszamy do Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Dąbrowie Górniczej, ul. 3 Maja 22 na szkolenie „Jak zarabiać dając coś za darmo”?

Szkolenie poprowadzi:
Mariusz Malicki
Przedsiębiorca, konsultant biznesowy, współprowadzący podcast „Przedsiębiorcy z Wyboru”. Ekspert w dziedzinie jakości obsługi klienta, sprzedaży i zarządzania z kilkunastoletnim doświadczeniem. Zawodowo wspiera firmy z sektora MŚP oraz startupy w zakresie budowania i rozwijania struktur sprzedaży oraz projektowania strategii pozyskiwania klientów.

ZAPISY: https://evenea.pl/event/zadarmo/

Skip to content