Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Dzień Otwarty Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości

14 marca każdy, kto prowadzi biznes albo myśli o jego rozkręceniu, będzie mógł przekonać się, jak działa Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości. Podczas Dnia Otwartego można skorzystać z bezpłatnego doradztwa i wziąć udział w wydarzeniach wspierających lokalnych przedsiębiorców.

W lutym Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości zmienił siedzibę. Przeniósł się z budynku przy ul. 3 Maja 22, gdzie działał od 2018 r., do zmodernizowanego dworca w centrum. 14 marca nadarzy się okazja, żeby zobaczyć, jak prezentuje się to miejsce. Przede wszystkim jednak będzie to sposobność, żeby zapoznać się z ofertą DIP, skorzystać z bezpłatnego doradztwa czy wziąć udział w cyklicznych wydarzeniach, które wspierają i integrują lokalne środowisko biznesowe.

Bezpłatne doradztwo w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości

Od godziny 13 do zaplanowano cykl bezpłatnych konsultacji z ekspertami.

Harmonogram: 

  • godz. 13:00 – 15:00 Doradztwo biznesowe – Michał
  • godz. 14:00 – 15:00 Doradztwo prawne Błażej
  • godz. 16:00 – 17:00 Doradztwo BHP Marta
  • godz. 13:00 – 15:00 Doradztwo z zakresu pozyskiwania dotacji na rozwój Natalia
  • godz. 15:00 – 17:00 Doradztwo z zakresu optymalnej organizacji procesu Bogna
  • godz. 15:00 – 17:00 Doradztwo marketingowe Mateusz

Zapisy: https://app.evenea.pl/event/doradztwowdip/ 

Networking podstawą biznesu

Z kolei między godziną 12 a 13 to czas na spotkanie networkingowe.

– To niezmiennie jeden z najważniejszych elementów naszej działalności, który uznajemy za niezwykle wartościowy dla wszystkich przedsiębiorców, zarówno tych obecnych, jak i przyszłych – podkreślają przedstawiciele DIP.

– Networking to dla nas nie tylko forma spędzania czasu, ale przede wszystkim źródło cennych relacji. Wierzymy, że w dzisiejszych czasach, pełnych szybkich zmian i dynamicznego rozwoju, budowanie relacji biznesowych jest kluczowym elementem sukcesu każdego przedsiębiorcy. Dlatego też, nasze spotkania networkingowe stanowią doskonałą okazję do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz poszerzenia swojej sieci biznesowej – tłumaczą.

BiznesMixer vol. 24. SOLOprzedsiębiorca. Marka osobista i sieci kontaktów

14 marca nie zabraknie również popularnego wydarzenia BiznesMixer. To będzie już 24 odsłona tego spotkania organizowana w DIP. Początek o godz.18.

W ramach wydarzenia uczestnicy otrzymają pakiet 10 wniosków przydatnych do rozwoju przedsiębiorcy w erze cyfrowej. Zobaczą praktyczne narzędzia i zasady digital marketingu, personal brandingu, networkingu oraz wsparcia AI. Dowiedzą się, jak przetrwać w natłoku informacji oraz nowych technologii. Nie tylko poznają tajniki budowy silnej marki osobistej online, ale także odkryją, jak efektywnie budować relacje biznesowe w świecie offline.

Prelegentem będzie Jacek Uroda – pasjonat nowych technologii w marketingu, właściciel firmy JACO.PRO, Business Development Director w agencji interaktywnej Nord Digital. Specjalizuje się w e-marketingu, handlu elektronicznym oraz social mediach. Wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w zakresie budowania strategii online, wdrażania narzędzi e-marketingowych oraz rozwiązań e-commerce. Autor e-booka dla przedsiębiorczych www.Strategia Digital.pl. Mentor programu AIP dla startupów oraz programów edukacyjnych dla młodzieży. Ponadto od kilkunastu lat prowadzi szkolenia, warsztaty strategiczne dla firm oraz zajęcia dydaktyczne na uczelniach wyższych. W 2023 Laureat Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego w kategorii „Mikroprzedsiębiorca”

BiznesMixer jest spotkaniem nie tylko szkoleniowym, ale także networkingowym. Druga część to jak zawsze czas na swobodne rozmowy między uczestnikami i nawiązywanie relacji.  

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja, a bezpłatne bilety dostępne na stronie https://app.evenea.pl/event/biznesmixervol24/

Sprawdź informacje o pozostałej ofercie Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Skip to content