Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne szkolenie

Twoi klienci śpią! Obudź ich skutecznie – siłą PRE-SWAZJI. Weź udział w szkoleniu które odbędzie się w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, już 24 września o godz. 18.00 poprowadzi je Radosław Knesz.

Szkolenie jest oparte o najnowsze badania naukowe dotyczące ludzkich zachowań. W trakcie szkolenia poznasz podstawowe narzędzia PRE-SWAZJI oraz siedem reguł wywierania wypływu. Szkolenie jest syntezą nowinek naukowych z zakresu podejmowania decyzji w oparciu o przełomowe informacje, jakie przedstawił amerykański psycholog społecznych Robert Cialdini.

Jeśli szukasz prostych i gotowych odpowiedzi na zwiększenie sprzedaży w swojej firmie – nie przychodź. Jeśli chcesz testować najnowsze strategie z zakresu marketingu, sprzedaży i obsługi po to aby nauczyć się więcej o przyczynach zachowań swoich potencjalnych klientów – zapraszamy na szkolenie.

BIO prowadzącego
Radosław Knesz – manager Inkubatora Przedsiębiorczości w Wodzisławiu Śląskim, CEO Gravitec sp. z o.o. Z wykształcenia socjolog, który w wolnym czasie szuka odpowiedzi na pytanie „dlaczego ludzie zachowuję się tak, jak się zachowują?”

Będzie nam bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie tutaj: https://dip-szkoleniewrzesien.evenea.pl/

Skip to content