Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Crowdfunding w nieruchomościach – Inwestor vs. Udziałowiec

Chcesz dowiedzieć się: Jak nie popełniać błędów w inwestowaniu? Co warto wiedzieć o inwestowaniu? Jakie są skuteczne i ryzykowne narzędzia? Jak i gdzie inwestować? Jak zostać udziałowcem? Jak i kiedy dywersyfikować swoje działania? Zarejestruj się (https://dip-crowdfunding.evenea.pl/ i przyjdź na bezpłatne, mocno praktyczne szkolenie 4 Kwietnia 2019 o godzinie 17:00 w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

To może być dla Ciebie kluczowe 90 minut, które zmieni Twoje podejście do inwestowania, nieruchomości i zarabiania.

Program szkolenia:

1. Kilka słów wstępu: inwestowanie, zarabianie, pasja, rozwój
2. Jakie mogą być cele inwestycyjne?
3. Skąd pomysł na inwestowanie w nieruchomości?
4. Czym jest Crowdfunding?
5. Jak wygląda proces inwestycyjny?
6. Znajdź różnice: Inwestor vs. udziałowiec.
7. Formy wejścia w inwestycje i niezbędne formalności.
8. Planowane projekty i inicjatywy.
9. Pytania i dyskusja

Prelegent: Adrian Musiał – prawnik, inwestor posiadający licencję pośredników i zarządców nieruchomości wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Na codzień ekspert d/s sprzedaży nieruchomości luksusowych oraz inwestycyjnych. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu oraz obsłudze inwestorów na rynku nieruchomości. Ukończył studia podyplomowe Master of Business Administration.

Skip to content