Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Jak być pracującą mamą i nie zwariować?

9 kwietnia o godzinie 17.30 Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza  na kolejne warsztaty dla kobiet! Tym razem organizowane wraz z Karuzelą Familijną, czyli miejscem w sieci zakręconym na punkcie mam. Karuzela Familijna łączy ze sobą blog, organizację spotkań i warsztatów dla kobiet. Specjalizuje się w tworzeniu inspirujących i motywujących eventów, które wywołują uśmiech na twarzach uczestniczek projektu.
Jej głównym mottem jest: Mamo! Masz prawo być z siebie dumna.” Więcej na temat Karuzeli Familijnej znajdziecie na stronie: http://karuzelafamilijna.pl/

Podczas warsztatów dowiesz się jak:
– planować dzień, którego czasem… nie da się zaplanować!

– ustalać priorytety w zgodzie ze sobą
– prosić o pomoc, gdy jej potrzebujesz
– jasno wyrażać swoje potrzeby i oczekiwania

Odkryjesz także:
– co dla Ciebie oznacza bycie „Super Mamą”? (która wcale, ale to wcale nie musi być idealna!)
– że życie w zgodzie ze sobą to nie slogan reklamowy, tylko indywidualny wybór każdej z nas

Zapraszamy po wielką dawkę inspiracji, jak być sobą, gdy życie zamienia się w kolejkę górską, nie zwalania na zakrętach, a Ty pikujesz głową w dół (co jest na swój sposób przyjemne, czyż nie?)

Prowadząca:
Edyta Walicka – dyplomowana life coach, specjalizująca się w coachingu asertywności. Kulturoznawca, blogerka i inicjatorka programu rozwoju asertywności „Mówię NIE”. Na co dzień pomaga kobietom, które mają dość tego, że inni wchodzą im na głowę. Pomaga swoim klientkom żyć zgodnie z samą sobą.

Skip to content