Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Buduj dobre relacje i rozwijaj swoją firmę. Business Meet Up po raz drugi w Dąbrowie Górniczej

Polscy przedsiębiorcy nie mają ostatnio najłatwiejszego czasu. Najpierw pandemia, potem nowe podatkowe regulacje, a do tego rosnące ceny i rozpędzona inflacja. Jak prowadzić firmę w tak nieprzewidywalnych czasach? Jest jedna rzecz, której potrzebuje biznes nie tylko w trakcie kryzysu: dobre relacje. I to właśnie o nich rozmawiać będą uczestnicy drugiej edycji Business Meet Up, największego w regionie spotkania dla przedsiębiorców. W tym roku wydarzenie odbędzie się 15 września na terenie Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej.

Organizatorem Business Meet Up jest Zagłębiowska Izba Gospodarcza. Po zeszłorocznym sukcesie pierwszej edycji wydarzenia, w którym wzięło udział ponad 500 uczestników, ZIG postanowiła ponownie zaprosić liderów biznesu i ich zespoły do Dąbrowy Górniczej. Znów będzie okazja wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach, warsztatach i dyskusjach panelowych, a przede wszystkim nawiązać kontakty, poznać swoich przyszłych klientów i nowych dostawców. Wielką wartością wydarzenia jest również wymiana wiedzy, doświadczeń i wzajemne inspirowanie się do rozwoju. W zeszłym roku uczestnicy wysłuchali 22 prelegentów, wzięli udział w 14 inspirujących warsztatach i wystąpieniach, a wśród gości znaleźli się m.in. Iwona Guzowska, Rafał Sonik, czy Wojtek Ławniczak.

W tym roku gościem specjalnym będzie Robert Korzeniowski, polski lekkoatleta, chodziarz, czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy, a w prelekcjach i debatach wezmą udział m.in. praktycy świata biznesu, nauki, samorządu i innowacji.

POZNAJ SZCZEGÓŁY PROGRAMU I ZAREJESTRUJ SIĘ

Biznesu nie da się zbudować w pojedynkę

Główne hasło wydarzenia, wokół którego koncentruje się program Business Meet Up w tym roku brzmi “W dobrych relacjach”.   – Jako organizacja zrzeszająca przedsiębiorców, wiemy, że sukcesu w biznesie i w życiu nie buduje się w pojedynkę – mówi Piotr Gil, prezes rady Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej. – Integrujemy środowisko biznesowe na co dzień, a członkowie ZIG doceniają biznesową moc relacji i współpracy. Organizując największe tego typu wydarzenie w regionie, chcemy pokazać, że zawsze warto pogłębiać relacje, inspirować się sukcesami innych i dzielić się wiedzą – zaznacza prezes ZIG.

Idea wydarzenia skupia się także na budowie międzysektorowych partnerstw, stąd pomysł, aby pokazać podczas konferencji, przykłady rozwoju relacji z miastami, designerami, przedstawicielami świata nauki, czy środowiskiem startupowym. Przyjrzymy się także, jak skuteczna może być współpraca sektora MŚP oraz dużych korporacji.

Fabryka Pełna Biznesu

Podobnie jak w ubiegłym roku program Business Meet Up projektowaliśmy tak, aby przyciągał zarówno doświadczonych przedstawicieli świata biznesu, jak i osoby, które jako właściciele firm stawiają dopiero swoje pierwsze kroki – mówi Agnieszka Jasińska z agencji marketingowej Projekt-Marka, która wspiera Zagłębiowską Izbę Gospodarczą w organizacji wydarzenia. – Już w zeszłym roku od uczestników i partnerów wydarzenie słyszeliśmy, że w naszym regionie nie ma drugiego takiego spotkania o atmosferze tak wyjątkowej i tak sprzyjającej rozwojowi biznesowemu. Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do bezpłatnej rejestracji i udziału w wydarzeniu – dodaje Jasińska.

Wyjątkowe jest nie tylko samo wydarzenie, ale także miejsce, w którym jest organizowane. Mieszcząca się w Dąbrowie Górniczej Fabryka Pełna Życia to industrialna, zrewitalizowana przestrzeń dawnej fabryki obrabiarek Defum, które dziś staje się nowym centrum miasta, łączącym funkcje kulturalne, a także biznesowe. To swoją siedzibę ma Zagłębiowska Izba Gospodarcza, a w odnowionej siedzibie dawnego warsztatu odbędą się inspirujące panele, wystąpienia i dyskusje.

Szczegóły wydarzenia oraz rejestracja – TUTAJ

Skip to content