Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Biznes Mixer vol.7 – Podcasty

Trendy nie kłamią – podcasty to najszybciej zyskujące na popularności medium na świecie. W 2019 roku Spotify już wydało na podcastowych zakupach pół miliarda dolarów. Dowiedz się jak stworzyć swój kanał, co jest potrzebne do nagrań, jak przenieść do audio inne swoje treści, jak promować czego unikać.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na ostatnie przed wakacjami spotkanie dla przedsiębiorców i przedsiębiorczych – Biznes Mixer, który odbędzie się już 18 czerwca o godzinie 18:00! – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem biznes Mixerów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz przekazanie im wysokiej jakości wiedzy od uznanych ekspertów… i tak będzie też tym razem!

Naszym Gościem będzie Paweł Badura:

Połączenie informatyka kwantowego i socjologa reklamy. Współtwórca agencji reklamowej Komart, w której odpowiada za rozwiązania internetowe i kreowanie marki. Z mniejszą lub większą intensywnością prowadzi szkolenia, kursy i zajęcia akademickie. Mentor Inkubatorów AIP. Od początku 2018 roku prowadzi swój podcast Kreatywne Zagłębie, w którym przeprowadził wywiady między innymi z Arturem Kurasińskim, Piotrem Kędzierskim, Marią Tymańską, Marcinem Beme czy Przemysławem Pająkiem oraz jest częścią ekipy podcastu Przedsiębiorcy z Wyboru. Współtworzy również markę Podpunkt, która skupia polski podcasting w jednym miejscu. Offline tylko kiedy śpi. Wielbiciel gier wideo.

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie!

Będzie nam bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie pobierając bilet – https://www.inkubator-dabrowa.pl/#events

Szczegóły wydarzenia znajdziesz na naszym Facebooku oraz stronie www w zakładce Wydarzenia.

 

Skip to content