Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Biznes Mixer vol. 17 z Kasią Lewandowską – Przedsiębiorca na Instagramie. Jak zbudować markę osobistą i markę firmy od podstaw

28 marca o godzinie 17:00 zapraszamy do Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości na kolejne wydarzenie z cyklu Akademia Marketingu.

Biznes Mixer vol. 17 z Kasią Lewandowską – Przedsiębiorca na Instagramie. Jak zbudować markę osobistą i markę firmy od podstaw

Podczas naszego szkolenie poruszymy następujące kwestie:
– Instagram dla działań biznesowych. Jak zacząć? Ile czasu potrzeba na rozkręcenie profilu? Czy i za co trzeba płacić?
– Podstawy, porady, sprawdzone rozwiązania.
– Instagram w praktyce. Narzędzia, pomocne aplikacje, niezbędne umiejętności.
– Jak komunikować się na Instagramie, by trafić do odpowiednich odbiorców?
– Efektywne działania organiczne.
– Jak zbudować zaangażowaną społeczność wokół swoich działań? CTA (call to action) w praktyce na przykładzie case studies

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Lewandowska, która  specjalizuje się w działaniach kreatywnych i marketingowych dla branży nieruchomości. Korzystając z potencjału Instagrama i Facebooka, od 2018 roku konsekwentnie buduje ogólnopolską społeczność zainteresowaną branżą (www.instagram.com/alezniejagentka, https://www.facebook.com/kelewandowska/).

Jej działania przekładają się na nawiązywanie współprac, pozyskiwanie klientów, sprzedaż usług oraz na tworzenie lokalnej i ogólnopolskiej sieci rekomendacji. Prowadzi szkolenia z wizerunku i marki osobistej. Współpracuje z agentami nieruchomości i przedsiębiorcami w całym kraju. Jest związana z biurem Thomek Nieruchomości działającym na terenie województwa śląskiego. Popularyzuje home staging i organizację dni otwartych nieruchomości w Polsce. Od lat działa społecznie na terenie Dąbrowy Górniczej. Integruje lokalną społeczność, wspiera aktywność sportową i biznesową oraz organizuje akcje i zbiórki charytatywne.

Czym jest Akademia Marketingu?

Jest to cykl spotkań, warsztatów, szkoleń i konsultacji skierowany do osób planujących uruchomienie własnej działalności, jak również tych, którzy od kilku lat prowadzą swoje firmy.

Podczas wydarzeń organizowanych w ramach akademii poruszymy temat związane z:

– podstawami promocji i reklamy
– marketingiem internetowym
– social media marketingiem
– promocją z zastosowaniem video
– kwestiami prawnymi w marketingu
i wieloma innymi tematami, które nawiązują do tematu marketingu w Twojej firmie!

Podczas spotkań podzielimy się z Tobą dobrymi praktykami z obszaru marketingu. Nie czekaj! Już dziś pobierz bezpłatny bilet na nasze wydarzenie!

Pamiętaj! Wszystkie nasze działania są bezpłatne.

Więcej szczegółów znajdziesz w aktualnościach na naszej stronie www.inkubator-dabrowa.pl

Link do zapisów: https://app.evenea.pl/event/biznesmixervol17/

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Skip to content