Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Biznes Mixer vol. 13 – „Poznaj możliwości Microsoft 365 i rozwiń swoją firmę?”

Jego trzynaste wydanie, 22 lutego, poprowadzi Marta Czapik z firmy Legalna Marta. W jego trakcie opowie o możliwościach jakie, nawet niewielkim firmom, daje Office 365. Temat zostanie przedstawiony w sposób przystępny i zrozumiały, bez użycia technicznego i marketingowego języka.

Spotkanie odbędą się na facebook`owym profilu Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – www.facebook.com/Dabrowski.Inkubator.Przedsiebiorczosci Początek o godz.18.

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na Biznes Mixer – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem biznes Mixerów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz przekazanie im wysokiej jakości wiedzy od uznanych ekspertów… i tak będzie też tym razem!
Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! Spotkajmy się online! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie.

BIO:
Legalna Marta czyli Marta Czapik – Partner Microsoft, właścicielka marki Legalna Marta, współtwórca kursu online Office 365 Ninja, twórca kursu online Microsoft 365 dla Prawników. Miłośniczka biegów górskich i sportów ekstremalnych.

Marta od 7 lat współpracuje z firmą Microsoft. Na co dzień edukuje pracowników biurowych w zakresie korzystania z najnowszej technologii i doradza, jakie rozwiązanie wybrać w przypadku planowanych zmian w infrastrukturze IT.

Usprawnia komunikację w firmach z wykorzystaniem możliwości Office 365. Często nazywana jest tłumaczem z języka IT na polski, ponieważ codziennie dzieli się wiedzą w przyjazny sposób na LinkedIn oraz YouTube – bez języka technicznego i sprzedażowego.

DARMOWE BILETY: https://app.evenea.pl/event/biznes-mixer-vol13/

Skip to content