Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Biznes Chillout z Blueberry Cakery – Jagoda Strzelecka

17 lutego, w czwartek, Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na pierwszy w tym roku BiznesChillout. 

Do wyjątkowej rozmowy zaprosiliśmy dąbrowską przedsiębiorczynię, Jagodę Strzelecką, właścicielkę Blueberry Cakery – Pracowni Słodkiej Kreacji.

Jagoda w rozmowie z Michałem Kucharskim opowie skąd wziął się pomysł na biznes, czy i jak pandemia wpłynęła na jej firmę, tak mocno związaną z branżą weselną.

Jagoda Strzelecka – Od 2018 tworzy markę Blueberry Cakery, zajmującą się kreacją artystycznych słodkości i oryginalnych tortów. Jest inżynierem, technologiem żywności z artystyczną duszą, przez co każdy aspekt swojej dotychczasowej kariery zawodowej łączy i wykorzystuję w swojej cukierni. Razem z zespołem działa intensywnie w branży ślubnej na Śląsku i nie tylko. „Spełniamy marzenia o magicznych, słodkich aranżacjach w czasie wyjątkowego dnia w życiu każdej pary młodej. Stworzona przez mnie cukiernia opiera się na połączeniu nowoczesnego cukiernictwa z silnym backgroundem vintage i z poszanowaniem tradycji” – mówi Jagoda.

Rozmowę poprowadzi:

Michał Kucharski – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru, właściciel firmy Cudotwórnia Events, trener, doradca biznesowy, przedsiębiorca. Od 2013 aktywnie zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości na Śląsku, szkoleniowiec, trener i doradca podczas takich projektów jak „Wykuj sobie drogę do biznesu” czy „Kreator sukcesu”. Regularnie animuje lokalną społeczność przedsiębiorców podczas prowadzenia takich spotkań, jak Biznes Mixer czy Biznes Chillout. Prowadzi szkolenia z nowoczesnych technik planowania i rozwoju swojego biznesu (metodą Lean Startup z wykorzystaniem MVP), skutecznego nawiązywania relacji biznesowych, wizerunku współczesnych przedsiębiorców.

Ze względu na panującą pandemię rozmowa zostanie przeprowadzone w formule online. Po zapisaniu się na wydarzenie otrzymacie Państwo link do spotkania na platformie ZOOM. Przed spotkaniem wyślemy smsa z przypomnieniem o wydarzeniu – prosimy o prawidłowe uzupełnienie Państwa danych w formularzu zapisu. Prosimy również o punktualne przybycie na wydarzenie.

Zapraszamy to rezerwowania bezpłatnych biletów.
Znajdziecie je na stronie

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Skip to content