Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Biznes Chillout z Blueberry Cakery – Jagoda Strzelecka

17 lutego, w czwartek, Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na pierwszy w tym roku BiznesChillout. 

Do wyjątkowej rozmowy zaprosiliśmy dąbrowską przedsiębiorczynię, Jagodę Strzelecką, właścicielkę Blueberry Cakery – Pracowni Słodkiej Kreacji.

Jagoda w rozmowie z Michałem Kucharskim opowie skąd wziął się pomysł na biznes, czy i jak pandemia wpłynęła na jej firmę, tak mocno związaną z branżą weselną.

Jagoda Strzelecka – Od 2018 tworzy markę Blueberry Cakery, zajmującą się kreacją artystycznych słodkości i oryginalnych tortów. Jest inżynierem, technologiem żywności z artystyczną duszą, przez co każdy aspekt swojej dotychczasowej kariery zawodowej łączy i wykorzystuję w swojej cukierni. Razem z zespołem działa intensywnie w branży ślubnej na Śląsku i nie tylko. „Spełniamy marzenia o magicznych, słodkich aranżacjach w czasie wyjątkowego dnia w życiu każdej pary młodej. Stworzona przez mnie cukiernia opiera się na połączeniu nowoczesnego cukiernictwa z silnym backgroundem vintage i z poszanowaniem tradycji” – mówi Jagoda.

Rozmowę poprowadzi:

Michał Kucharski – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru, właściciel firmy Cudotwórnia Events, trener, doradca biznesowy, przedsiębiorca. Od 2013 aktywnie zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości na Śląsku, szkoleniowiec, trener i doradca podczas takich projektów jak „Wykuj sobie drogę do biznesu” czy „Kreator sukcesu”. Regularnie animuje lokalną społeczność przedsiębiorców podczas prowadzenia takich spotkań, jak Biznes Mixer czy Biznes Chillout. Prowadzi szkolenia z nowoczesnych technik planowania i rozwoju swojego biznesu (metodą Lean Startup z wykorzystaniem MVP), skutecznego nawiązywania relacji biznesowych, wizerunku współczesnych przedsiębiorców.

Ze względu na panującą pandemię rozmowa zostanie przeprowadzone w formule online. Po zapisaniu się na wydarzenie otrzymacie Państwo link do spotkania na platformie ZOOM. Przed spotkaniem wyślemy smsa z przypomnieniem o wydarzeniu – prosimy o prawidłowe uzupełnienie Państwa danych w formularzu zapisu. Prosimy również o punktualne przybycie na wydarzenie.

Zapraszamy to rezerwowania bezpłatnych biletów.
Znajdziecie je na stronie

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.

Skip to content