Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Zakład Optyczny Izabela Gil

Zakład Optyczny Izabela Gil

Firma istnieje od 1991 roku. Jest to firma rodzinna, której działalność zapoczątkowana została w 1975 roku przez mojego tatę Tadeusza Gasz. Był szanowanym obywatelem miasta Knurów. Słynął z niezwykłej uprzejmości wobec drugiego człowieka. Znana jest jego działalność charytatywna. Po jego śmierci zakłady prowadzą moja mama i siostra w Knurowie i Gliwicach www.optykgasz.pl. Obecnie prowadzimy cztery zakłady w Dąbrowie Górniczej usytuowane w dogodnych dla klienta miejscach. Wszystkie zakłady świadczą kompleksowe usługi optyczne. Salony są wyposażone w gabinety okulistyczne z pełnym badaniem komputerowym wykonywanym przez doświadczonych lekarzy okulistów. Możemy pochwalić się największą kolekcją opraw okularowych. Jako jedyni w mieście oferujemy szeroką gamę markowych okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją oraz kultową kolekcję marki Ray-Ban Bacznie śledzimy nowe trendy i rozwiązania pojawiające się na rynku natychmiast wcielając je w życie. Kontynuując ideę taty, prowadzę od lat akcję charytatywną wykonując bezpłatnie okulary dla najbardziej potrzebujących dzieci w mieście. Wykonujemy również bezpłatnie wstępne badania komputerowe dla dzieci skierowanych z przychodni okulistycznych. Stąd też tytuł „Darczyńca Roku 2001” przyznany przez Dąbrowskie Stowarzyszenie Rodzin w Kryzysie, dyplom za Wybitne Osiągnięcia w Dziedzinie Społecznej przyznany przez Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza oraz wiele innych wyróżnień. W marcu 2007 przyznano mi Honorową Odznakę Cechu Rzemiosł Różnych. Dowodem zaufania wobec naszej firmy jest długoletnia współpraca z dużymi firmami ( ArcelorMittal, Saint Gobain, Damel, PEC, MTM oraz większość szkół w mieście). Wszystkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej firmy pod adresem: www.optykizagil.pl Dane kontaktowe:

Zakład Optyczny Izabela Gil

ul. Wojska Polskiego 31

41-300 Dąbrowa Górnicza

e-mail: iza@optykizagil.pl

tel: 32 268-30-28

Godziny otwarcia: pn-pt: 9:00 – 19:00 so: 10:00-14:00

Informacje o projekcie

Skip to content