Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

VTR Logistics S.A.

VTR Logistics S.A.

VTR Logistics S.A. jest spółką z polskim kapitałem, świadczącą usługi transportowe i spedycyjne o zasięgu ogólnopolskim i europejskim. Istniejemy na rynku od 1995 roku, a od 2007 roku istotą działalności naszej firmy jest realizacja zleceń transportowych i spedycyjnych dla kontrahentów w Polsce i poza jej granicami. W gronie naszych kooperantów znajdują się sprawdzeni i rzetelni podwykonawcy. Współpracujemy z największymi w firmami producenckimi w kraju i za granicą.

VTR Logistics S.A. działa w sektorze spedycji drogowej. Brak wąskiej specjalizacji jest atutem otwierającym możliwości współpracy z producentami z wielu branż – budowlanej, stalowej, samochodowej, papierniczej, wyrobów z tworzyw sztucznych. Zróżnicowany tabor pozwala na przewóz rozmaitych ładunków – od kruszyw poczynając – a na elektronice kończąc. Priorytetem w działalności VTR jest elastyczność i indywidualne, partnerskie podejście do każdego klienta. Działalność spółki swym zasięgiem obejmuje całą Europę. Duży nacisk położony jest na jakość usług oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Celem naszej działalności jest świadczenie kompleksowej obsługi logistycznej z zachowaniem najwyższego możliwego bezpieczeństwa ładunków i kształtowanie wizerunku firmy jako pewnego oraz solidnego partnera biznesowego.

Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem, wiedzą o tym wszyscy nasi pracownicy.

Posiadamy w swoim dorobku wiele certyfikatów oraz nagród.

W badaniu Operator Logistyczny Roku 2012 organizowanym przez DGC zajęliśmy wysokie czwarte miejsce w kategorii spedycja. Spółka VTR jest certyfikowana zgodnie z normą ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004.
Zostaliśmy także czterokrotnie uhonorowani nagrodą Fair Play. Możemy również pochwalić się licznymi referencjami od naszych klientów oraz Certyfikatem Rzetelnego Przewoźnika.
Terminowe dostawy, indywidualne rozwiązania, pewność i zaufanie to zasady, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy.

Przez prawie 20 lat istnienia daliśmy się poznać jako firma świadcząca swoje usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy podmiotem godnym zaufania o ugruntowanej pozycji na rynku a z naszych usług korzysta coraz większa liczba klientów.
Współpracujemy z uznanymi i wiodącymi producentami z branży : izolacyjnej, budowlanej, stalowej, metali kolorowych, opakowań oraz automotive.

Dane firmy:

VTR LOGISTICS S.A.
ul. Sienkiewicza 27
41-300 Dąbrowa Górnicza

Tel.: +48 32 718 02 10
Fax.: +48 32 718 02 29

e-mail: vtr@vtr.com.pl

Wszystkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej spółki pod adresem:

www.vtr.com.pl

Informacje o projekcie

Kategoria:
Skip to content