Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

UXWEB

UXWEB

Jesteśmy grupą profesjonalistów. Od lat każdy z nas robi to, w czym jest najlepszy i co sprawia mu satysfakcję. Nasza agencja interaktywna jest miejscem, w którym realizujemy wspólne pasje i zainteresowania zawodowe. Dlatego możesz mieć pewność, że w każdym projekcie widać i czuć nasze zaangażowanie oraz determinację w dążeniu do perfekcji. Z dbałością o każdy piksel, realizujemy projekty dla małych i dużych biznesów. Nasze motto PIXEL PERFECT można dostrzec w każdym realizowanym projekcie.

Zaufało nam już kilkadziesiąt firm co świadczy o naszym profesjonalizmie i dużym doświadczeniu. W naszym zespole znajdują się osoby które pracują lub pracowały w największych agencjach reklamowych, wydawnictwach medialnych, wydawnictwach prasowych czy książkowych, software housach, bankach, telekomach . Nad projektem webowym czuwa zespół składający się z projektanta UX, projektanta UI, grafika, developera, retuszera zdjęć czy specjalisty od SEO i AddWords.

Nie zapominamy też o druku więc możesz liczyć na kompleksową obsługę projektu i druku ulotek, wizytówek, logotypów, prezentacji sprzedażowych, folderów czy katalogów. Nasi specjaliści od druku mają gigantyczne doświadczenie wydawnicze, które zdobywali przy pracy w największych wydawnictwach prasowych i książkowych (Gruner+Jahr, Bauer, Axel Springer czy Edipresse).

Stale monitorujemy rynek: śledzimy trendy i przyglądamy się innowacjom technologicznym, aby później móc wykorzystać je w naszej pracy. Nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę i umiejętności niezbędne w naszej branży. Dzięki temu nasza agencja interaktywna i reklamowa stale się rozwija. Nasza oferta obejmuje już kilkanaście rodzajów usług: od projektowania stron internetowych po prowadzenie social mediów czy przygotowywania materiałów reklamowych i marketingowych do druku. Tak kompleksowa obsługa zapewni rozwój Twojego biznesu nie tylko w sieci.

Nasz model biznesowy pozwolił nam na przygotowanie elastycznych cenników, które są dostosowane do aktualnych potrzeb i możliwości budżetowych każdej działalności. Doceniamy długoterminową współpracę. Stali klienci zawsze mogą liczyć na upusty i promocje cenowe. Mamy całą rzeszę stałych klientów. Cały czas jesteśmy polecani następnym więc z tygodnia na tydzień nasze doświadczenie i liczba prac

Co po zakończeniu projektu? Oferujemy wsparcie w codziennych pracach i rozwój każdego produktu. Skorzystają z opcji abonamentowych pomożemy prowadzić Twojego bloga lub stronę www Twojej firmy. W ramach rocznego lub miesięcznego abonamentu: aktualizujemy strony i serwisy www, dodajemy treści, analizujemy i poprawiamy strukturę kodu, prowadzimy działania SEO i AddWords.

Zapraszamy do współpracy i życzymy wzrastania Twoje biznesu w sieci. Internet jest dla każdej firmy.

Proponowane ulgi:
– strona internetowa -10%
– strona internetowa rozbudowana -15%
– logo -10%
– obsługa druku -10%

Siedziba firmy:
ul. 3 Maja 22 (II p),
41-300 Dąbrowa Górnicza

Telefon: 501 772 784

Adres strony www: http://uxweb.pl

Adres email: kontakt@uxweb.pl

Opis działalności partnera:

Jesteśmy agencją interaktywną i reklamową. Specjalizujemy się w projektowaniu stron i sklepów internetowych. Poza cyfrowymi produktami oferujemy usługi projektowania i druku materiałów reklamowych (ulotki, wizytówki, logotypy, foldery). Nasze cenniki pozwalają dobrać konkretny produkt do możliwości finansowych działalności.

Informacje o projekcie

Kategoria:
Skip to content