Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SALSA-FITNESS KLUB SALSA NENKANOWICZ ANNA

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SALSA-FITNESS KLUB SALSA NENKANOWICZ ANNA

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SALSA-FITNESS KLUB SALSA NENKANOWICZ ANNA

Fitness Klub Salsa to prężnie działający klub położony na terenie Dąbrowy Górniczej.
Jest to obiekt o powierzchni ponad 1000 m2, funkcjonujący od 2003 roku. Proponujemy Państwu nowoczesną klimatyzowaną siłownię z najwyższej jakości wyposażeniem. Liczny sprzęt cardio firmy LifeFitness oraz dobrze dobrany sprzęt siłowy pozwala osiągnąć zamierzone efekty zarówno kobietom jak i mężczyznom. Wykwalifikowana kadra instruktorska służy pomocą już od godziny 6 rano do 22. Oferujemy również zajęcia fitness w dwóch dużych klimatyzowanych salach. Różnorodność form prowadzonych zajęć umożliwia dostosowanie ich do możliwości oraz oczekiwań poszczególnych klientów. Zapraszamy na zajęcia niezależnie od wieku, na które nie obowiązują zapisy. Wystarczy przyjść i ćwiczyć razem z Nami. W naszej ofercie znajdują się zajęcia dla dorosłych oraz tych ciut starszych. Zawsze uśmiechnięta obsługa recepcji służy fachową poradą. Dla bezpieczeństwa Państwa samochodów przy klubie znajdują się trzy monitorowane parkingi. W klubie zaopatrzyć się można w suplementy i odżywki firmy Olimp. Atmosferę w naszym klubie tworzą ludzie – zarówno ci którzy tu pracują jak i ci, którzy do nas przychodzą. Salsa to miejsce gdzie można się zrelaksować i odprężyć, odreagować i wypocić nagromadzony przez cały tydzień stres oraz osiągnąć wymarzony przez siebie cel. Chcielibyśmy żebyście Państwo ćwicząc u nas połączyli przyjemność z pożytecznym – miło spędzili czas osiągając jednocześnie zamierzone efekty treningowe.

Wszystkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej firmy pod adresem:www.klubsalsa.pl

Dane kontaktowe:

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SALSA-FITNESS KLUB SALSA NENKANOWICZ ANNA

ul.1 Maja 31

41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. 32 639 09 50

e-mail: klubsalsa@interia.pl

Adres strony internetowej: www.klubsalsa.pl

Informacje o projekcie

Skip to content