Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Nemo – Wodny Świat Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o.

Nemo – Wodny Świat Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o.

„Nemo – Świat Rozrywki” w Dąbrowie Górniczej to unikalne miejsce, łączące w jednym punkcie wiele różnorodnych rozrywek, w wodzie i na powierzchni.

Nazwa aquaparku, nawiązuje do powieści Juliusza Verne’a; „Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi”. Zawarta w niej historia Kapitana Nemo, konstruktora i dowódcy nowatorskiego statku podwodnego Nautilus oraz jego przygody w głębinach mórz były inspiracją do tworzenia naszego, niezwykłego świata.

Nemo jest niczym statek, który przenosi swoich pasażerów do świata zabawy i przygód. Nasza załoga stara się, aby każdy kto wejdzie na pokład, zapomniał o przyziemnych sprawach i przeżył wspaniały rejs do rzeczywistości pełnej wrażeń i radości. Takiej, w której jest przestrzeń na spontaniczność i wspólne spędzanie czasu z rodziną lub przyjaciółmi.

Pasażerowie mogą mogą wejść do Wodnego Świata albo skorzystać z Rozrywek na pokładzie. W obszarze Wodnego Świata znajdują się baseny, sauny, grota solna, siłownia i gabinet masażu. Wśród Rozrywek na pokładzie dostępne są Klub Bowlingowy (kręgielnia), Klub Bilardowy oraz Klub Muzyczny „Aquarium”. Na pasażerów Nemo czeka też pokładowa Kuchnia, bo jak wiadomo dobra zabawa wszystkim zaostrza apetyt.

Zapraszamy Cię w rozrywkowy rejs na pokładzie Nemo.
Baw się dobrze!

Proponowane ulgi:
– 20% zniżki do biletów basenowych i basenowo – saunowych / normalnych i ulgowych
– 10% zniżki na grę w kręgle / cennik normalny i ulgowy.

Siedziba firmy:
Aleja Róż 1,
41-300 Dąbrowa Górnicza

Telefon: 32 639 05 79

Adres strony www: http://www.nemo-wodnyswiat.pl/

Adres email: dok@nemo-swiatrozrywki.pl

Informacje o projekcie

Kategoria:
Skip to content