Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

EQ System

EQ System

Początek działalności EQ SYSTEM to rok 2003. Właśnie wtedy został założony polski oddział firmy EQ SYSTEM. Określając cele naszej działalności za priorytetowe uznaliśmy dostarczanie naszym klientom innowacyjnych na skalę światową rozwiązań informatycznych, usprawniających procesy produkcyjne.

Mając świadomość specyfiki branży IT, przyjęliśmy, że oferta EQ System będzie propozycją opartą o światowe trendy, która pozwoli w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów. Dzięki takiemu założeniu doradztwo oraz usługi implementacyjne świadczone przez naszą firmę już od początku działalności wyróżniało nowatorskie podejście i wykorzystanie niekonwencjonalnych metod działania.

Nasza firma podjęła się również promowania w Polsce najnowocześniejszych rozwiązań pojawiających się na rynkach międzynarodowych.

EQ SYSTEM jako ambasador wiodących światowych producentów, wykorzystujący pionierskie rozwiązania, to wyzwanie, które nasza firma podjęła przed ponad dekadą.

Doświadczenie, unikalne kompetencje oraz wyspecjalizowane produkty – tak najprościej można opisać naszą firmę. Dzięki wymienionym czynnikom projekty, których się podejmujemy, gwarantują oczekiwany wzrost wskaźników biznesowych i poprawę organizacji produkcji. Kształtowanie partnerskich relacji z naszymi klientami oraz stosowana metodyka współpracy sprawiają, że przedsięwzięcia przez nas realizowane są bezpieczne, a także zgodne z zaplanowanym budżetem i harmonogramem.

Naszą ofertę kierujemy w szczególności do przedsiębiorstw produkcyjnych. Usługi, które proponujemy pozwalają na pełnowymiarowe zaspokojenie potrzeb informatycznych naszych Klientów. Mamy świadomość tego, że wprowadzane zmiany dotyczą często kluczowych procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Z tego względu współpracujemy z naszymi Klientami na każdym etapie, co gwarantuje osiągnięcie pożądanego efektu końcowego.

Metodyka

W pierwszej kolejności podejmujemy się audytu aktualnego stanu przedsiębiorstwa, określając tym samym kluczowe wymagania biznesowe. W kolejnym etapie doradzamy naszym Klientom w zakresie opracowania optymalnej koncepcji informatyzacji, mając na uwadze specyfikę prowadzonej działalności. Dzięki temu wybrane wspólnie z naszymi Klientami rozwiązania są dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa.

Nie tylko dostarczamy dedykowane rozwiązania informatyczne, ale także gwarantujemy ich skuteczną implementację oraz integrację z innymi systemami działającymi w przedsiębiorstwie. Podejmujemy się także opracowania koncepcji rozwoju, która jest zawsze spójna ze strategią biznesową naszych Klientów. Dbamy o odpowiedni wybór i dostarczenie infrastruktury informatycznej, która pozwala na jak najlepsze zrealizowanie prowadzanych projektów.

Pięć elementów, czyli: audyt, doradztwo, implementacja, opracowanie koncepcji oraz dostarczenie infrastruktury, to w naszej opinii czynniki komplementarne, a tym samym niezbędne do rzetelnego wykonania podejmowanych przez nas przedsięwzięć. Dlatego pełne zaangażowanie profesjonalistów EQ SYSTEM jest widoczne na każdym etapie prowadzonych przez nas działań. Takie podejście gwarantuje skuteczną realizację projektów, a w konsekwencji sukces naszych Klientów.

Audyt

Audyt aktualnego stanu, z określeniem kluczowych wymagań biznesowych.

Niezależny, zewnętrzny audyt zapewnia zidentyfikowanie istniejących potrzeb i problemów w sposób obiektywny. Daje decydentom obraz rzeczywistego stanu firmy. Wraz z określaną strategią rozwoju, stanowi podstawę do opracowania optymalnego sposobu zaspokojenia potrzeby przedsiębiorstwa.

Doradztwo

Doradztwo w zakresie opracowania optymalnej koncepcji informatyzacji.

To etap decydujący o sukcesie projektu. Doświadczeni i kompetentni analitycy prezentują dobre praktyki biznesowe i doradzają w wyborze dedykowanego rozwiązania. Wskazany zakres i sposób informatyzacji, zapewnia optymalne zaspokojenie aktualnych potrzeb oraz realizację rozwoju strategicznego. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie wykazuje, iż profesjonalne opracowanie koncepcji stanowi o bezpieczeństwie całego projektu.

Implementacja

W swym portfelu posiadamy szeroki wachlarz aplikacji dedykowanych przedsiębiorstwom produkcyjnym. Z pośród nich wybieramy produkty optymalnie zaspokajające potrzeby Klientów.

Wyspecjalizowane oprogramowanie, sprawdzona metodyka wdrożenia oraz partnerska współpraca gwarantują powodzenie przedsięwzięcia, jego bezpieczeństwo oraz realizację zgodną z zaplanowanym budżetem i harmonogramem.

Znajomość problemów branży produkcyjnej i zaangażowana postawa doświadczonego zespołu sprawiają, iż realizowane projekty cechuje oczekiwany wzrost wskaźników jakościowych oraz poprawa organizacji produkcji.

Koncepcja

Opracowanie koncepcji rozwoju zgodnego ze strategią biznesową.

Kluczowym elementem realizacji projektu informatycznego jest opracowanie koncepcji zapewniającej osiągnięcie zamierzonych korzyści biznesowych. Wspierając się doświadczeniem i unikalnymi kompetencjami naszych analityków opracowujemy dokumentację Koncepcji Implementacji Rozwiązania. Określa ona zakres, metody i organizację, które w sposób optymalny zaspokoją potrzeby informatyczne gwarantując zarazem możliwość przyszłego rozwoju.

Infrastruktura

Dostawa infrastruktury technicznej zaspokajającej potrzeby realizowanych projektów.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę. Doradzamy w sprawach związanych z doborem sprzętu, oprogramowania i konfiguracją środowiska informatycznego. Współpracując z wiodącymi producentami dostarczamy wszelkie komponenty realizowanych projektów.

Największą wartością EQ SYSTEM jest nasz zespół, który choć składa się z wielu indywidualności, dzięki połączeniu sił i ciągłej współpracy osiąga efekt synergii. Nasi ludzie to osoby pełne pasji i zaangażowania, które chętnie podejmują nowe wyzwania. Jesteśmy dumni, że w naszej drużynie działają wybitne jednostki, profesjonaliści w swoim zawodzie, ale również niezwykle wartościowe osoby w życiu prywatnym.

Konsultanci firmy to doświadczony zespół, posiadający potwierdzone stosownymi certyfikatami kwalifikacje. Kadrę stanowią specjaliści z wieloletnim stażem konsultacyjnym i wdrożeniowym. Bogata wiedza i umiejętności pozwalają nam wspierać technicznie organizacje posiadające ponadprzeciętne wymagania, niezależnie od tego, czy wykorzystują one oprogramowanie naszego autorstwa, czy też niezależnych dostawców.

Tworzona przez nasz zespół wartość dodana przenosi się na podmioty z nami współpracujące. W EQ SYSTEM stawiamy na partnerskie relacje i miłą atmosferę, co przekłada się na udaną współpracę z naszymi klientami oraz partnerami biznesowymi, których satysfakcja stanowi najlepsze potwierdzenie naszych kompetencji.
www.eqsystem.pl

 

Informacje o projekcie

Kategoria:

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.

Skip to content