Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

eq system

eq system

Od ponad 30 lat wspomagamy polskie i zagraniczne firmy w rozwijaniu i optymalizacji procesów biznesowych, tworząc, rozwijając i wdrażając innowacyjne rozwiązania informatyczne wspierające kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem, zarówno w obszarze produkcji, jak i HR.

Pracujemy dla największych firm i wspieramy znane marki, dzięki czemu przyczyniamy się do sukcesów, które odnoszą. Nasz zespół składa się z osób o kompetencjach z różnych dziedzin i obszarów. Realizując projekt precyzyjnie dobieramy specjalistów pod indywidualne potrzeby danego klienta. Charakteryzuje nas kompleksowość wiedzy, podejścia oraz oferty.

Dzięki współpracy z partnerami z Japonii, Włoch, czy Stanów Zjednoczonych, możemy realizować projekty nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Na co dzień działamy także na rynkach skandynawskich w ramach oddziału eq system w Finlandii.

Na przestrzeni ostatnich lat zdobyliśmy wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, będących docenieniem zarówno naszego rozwoju, jak i najlepszego partnerstwa biznesowego. Jesteśmy również członkiem prestiżowych organizacji branżowych.

Jak działamy

Dzięki naszym doświadczeniom i kompetencjom, doradzamy klientom, w jaki sposób sprostać wyzwaniom oraz zrealizować cele biznesowe. Uważamy, że najistotniejsze we współpracy z klientami jest rozwiązywanie rzeczywistych problemów i kompleksowe usprawnienie zarządzania przedsiębiorstwem. Wskazujemy, jak i gdzie wprowadzać zmiany, żeby miały rzeczywisty wpływ na funkcjonowanie całej firmy, a nie tylko wybranego jej fragmentu. Rozwiązujemy problemy naszych klientów w każdym z obszarów prowadzonej działalności, dostarczając im eksperckie narzędzia z ekspercką wiedzą.

Wspieramy naszych klientów we wszystkich etapach procesu wdrożeniowego:

  • Analiza – określenie sytuacji wyjściowej i celów biznesowych do osiągnięcia
  • Koncepcja – Szczegółowa koncepcja usprawnień oraz przełożenie teoretycznych założeń na ich realizację w praktyce.
  • Doradztwo – Wybór narzędzi IT odpowiednich dla realizacji zakładanej strategii biznesowej.
  • Implementacja – Wdrożenie wybranych narzędzi i dostosowanie ich do potrzeb klienta.
  • Infrastruktura – Zapewnienie infrastruktury technicznej niezbędnej do realizacji projektu.
  • Wsparcie – Opieka merytoryczna po zakończeniu wdrożenia.

Nasze rozwiązania:

Z sukcesem rozwijamy autorską platformę XPRIMER, pozwalającą na kompleksowe zarządzanie procesami biznesowymi i ich doskonalenie w firmach. XPRIMER to rozbudowany funkcjonalnie system, który wspiera między innymi zarządzanie poszczególnymi etapami produkcji (w tym planowanie, ewidencję, sterowanie, logistykę), zarządzanie procesami biznesowymi oraz zasobami ludzkimi. To system który składa się z różnych, współpracujących ze sobą segmentów odpowiedzialnych za usprawnianie poszczególnych procesów biznesowych. Każdy z nich dobierany jest na podstawie wnikliwej analizy potrzeb firmy i jej specyfiki. Klient wybiera jedynie te z nich, które są mu potrzebne na aktualnym etapie rozwoju oraz wspierające konkretny obszar. Jeśli w przyszłości będzie chciał rozszerzyć XPRIMER o nowe funkcjonalności – dodanie nowego modułu nie będzie stanowiło żadnego problemu. XPRIMER jest systemem, który rozwija się razem w firmą, dzięki temu odpowiada zarówno bieżącym potrzebom, jak i tym, które pojawiają się w przyszłości. XPRIMER to narzędzie, które pozwala osiągać mierzalny zysk, dzięki temu, że jest rozwiązaniem dostosowanym do indywidualnych potrzeb, struktury oraz celów biznesowych.

Dodatkowo XPRIMER to rozwiązanie, które możemy zintegrować z innymi, dowolnymi systemami – gromadząc w jednym miejscu dane z wielu elektronicznych źródeł. Dzięki centralizacji rozproszonych procesów w jednym narzędziu jesteśmy w stanie poprawić przepływ informacji, redukować koszty i osiągać zyski. Dołącz do jego użytkowników!

 

Zapraszamy do kontaktu:

 

eq system sp. z o.o.

  1. św. Antoniego 50

41-303 Dąbrowa Górnicza

tel.+48 32 420 74 20

kontakt@eqsystem.pl

www.eqsystem.pl

Informacje o projekcie

Skip to content