Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Centrum Navigare Agnieszka Pasztak-Opiłka

Centrum Navigare Agnieszka Pasztak-Opiłka

Centrum Navigare to najwybitniejsi specjaliści, innowacyjne usługi oraz kompleksowa, holistyczna i skoordynowana opieka nad pacjentami.

W ramach firmy działają dwie nadrzędne instytucje: Centrum Medyczne Navigare oraz Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Pozytywnego Rozwoju Navigare.

Placówka zapewnia nieograniczony i szybki dostęp do specjalistów wielu dziedzin, zabiegowych i niezabiegowych, z obszarów medycyny i zdrowia psychicznego,

zaś każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Równocześnie Stowarzyszenie Navigare dynamicznie angażuje się w działania na rzecz mieszkańców Dąbrowy

Górniczej. Organizuje wiele akcji charytatywnych i edukacyjnych, warsztatów i szkoleń skierowanych do rodziców, nauczycieli, seniorów, osób chorych czy ich opiekunów.

Wśród specjalistów pracujących w ośrodku są nie tylko świetni praktycy, ale i wybitni naukowcy, publikujący w wysokopunktowanych czasopismach o międzynarodowej renomie.

Partner wprowadza do swojej oferty następujące zniżki:

– 10% zniżki na szkolenia organizowane przez Centrum Navigare

– 5% zniżki na specjalistyczne konsultacje medyczne i terapeutyczne

Partner zobowiązuje się w okresie do odwołania, do udzielenia ww. ulgi:

Centrum Navigare Agnieszka Pasztak-Opiłka

ul. Konopnickiej 78

41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. 606-761-131

email: centrum@navigare.edu.pl

adres strony: http://www.navigare.edu.pl

Informacje o projekcie

Kategoria:
Skip to content