Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

BENTELER Distribution Poland Sp. z o.o.

BENTELER Distribution Poland Sp. z o.o.

Benteler Distribution — Państwa partner w dziedzinie rur ze stali nierdzewnej i węglowej.

BENTELER Distribution Poland Sp. z o.o. jest oddziałem firmy niemieckiej znajdującej się w Dąbrowie Górniczej przy ul. Roździeńskiego 17, zatrudniającym 43 osoby.

BENTELER Distribution to firma handlowa zajmująca się utrzymywaniem zapasów rur stalowych. Dostęp do własnej ogólnoświatowej sieci dystrybucyjnej i logistycznej sprawia, że firma jest jednym z wiodących dystrybutorów na rynku międzynarodowym. Oprócz pełnego wyboru rur ze stali węglowej i szlachetnej oferujemy naszym klientom kompleksową obróbkę i usługi dodatkowe. Obejmują one usługi związane z produktami technicznymi, koncepcje logistyczne, zakupy globalne, projekty zaopatrzenia oraz specjalne oferty usług związanych z globalną obsługą klienta.

Nasi klienci prowadzą działalność w różnych segmentach rynku. Stawiane przez nich różnorodne wymagania w odniesieniu do materiału warunkują jego obróbkę wstępną, a także zakres usług zapewnianych przez firmę BENTELER Distribution. Jesteśmy solidnym partnerem: Naszym celem jest podniesie Państwa konkurencyjności przez dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb.

Nasze mocne strony: Centralizacja zakupów oraz zorientowana na rynek sprzedaż i dystrybucja

BENTELER Distribution dysponuje centralnym działem ds. zakupów. Odpowiada on za rozwijanie współpracy strategicznej z czołowymi dostawcami rur stalowych i utrzymywanie dostępności idealnego poziomu lokalnych zapasów. Jego działania są ukierunkowane na zapewnienie dostępności oraz wysokiej jakości produktu przy jednoczesnej jego konkurencyjności.

Dział grupy BENTELER Distribution odpowiedzialny za dystrybucję i sprzedaż spełnia oczekiwania segmentów rynku, a także wspiera bliską współpracę między filiami. Ułatwia też współpracę z producentami rur stalowych z całego świata oraz transfer wiedzy w obrębie Grupy BENTELER. Dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom typowym dla Państwa branży. Poza tym, już na wczesnym etapie, jesteśmy w stanie wprowadzać najnowocześniejsze rozwiązania techniczne.

Ogólnoświatowa sieć obecna w 50 lokalizacjach i przeszło 30 krajach

W ciągu 55 lat prowadzenia działalności firma BENTELER Distribution charakteryzuje się ciągłym  rozwojem. Założona w Niemczech firma na chwilę obecną posiada swoje przedstawicielstwa w 32 krajach — oraz ugruntowaną pozycję na terenie Europy — oraz przedsiębiorstwa w Azji. W 2012 roku rozpoczęliśmy działalność naszej firmy na terenie Turcji.

W chwili obecnej do dyspozycji naszych klientów pozostaje blisko 1500 pracowników w ponad 50 magazynach i centrach dystrybucyjnych zlokalizowanych na całym świecie. Nie oznacza to jednak zaprzestania dążenia do ciągłego rozwoju naszej działalności, aby w przyszłości klienci mogli liczyć na nasze profesjonalne wsparcie.

Związek wielu lokalnych przedsiębiorstw

BENTELER Distribution to działająca na globalną skalę grupa prawnie niezależnych przedsiębiorstw. Wspólnie tworzą one wydajną sieć magazynów dostarczającą krajowym i międzynarodowym podmiotom gospodarczym rury stalowe, a także usługi ich obróbki.

Siedziba firmy BENTELER Distribution International GmbH mieści się w Düsseldorfie. W krajach skandynawskich firma działa pod nazwą Heléns, a w Szwajcarii pod korporacyjną nazwą Kindlimann. W Słowenii i Chorwacji nazwa naszej działalności to BENTELER Trgovina.

Przedsiębiorstwo BENTELER Trading International GmbH — kolejny kanał dystrybucyjny firmy BENTELER Distribution z siedzibą w Düsseldorfie — skupia swoje działania na bezpośrednim obrocie produktami metalowymi i stalowymi, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru krajów Bliskiego Wschodu i krajów Afryki Północnej oraz Chin.

Wszystkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej spółki pod adresem:

www.benteler-distribution.pl

 

Informacje o projekcie

Kategoria:
Skip to content