Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Adeszkolenia Kasprzak & Rachlewicz

Adeszkolenia Kasprzak & Rachlewicz

Adeszkolenia Kasprzak & Rachlewicz

Specjalizujemy się w szkoleniach biznesowych skierowanych do właścicieli firm jak i ich pracowników. Prowadzimy warsztaty między innymi z obsługi klienta, sprzedaży, komunikacji w biznesie, zarządzania zespołem, wystąpień publicznych, czy budowania pewności siebie. Trenerzy ADESZKOLENIA to praktycy z dużym doświadczeniem, którzy angażują uczestników w wyjątkowy sposób używając nietuzinkowych narzędzi szkoleniowych (burze mózgów, scenki, casy-study). Ćwiczenia są priorytetem w pracy z klientem podczas treningu. Naszym szczególnym atutem jest zapewnienie stałej opieki i kontakt po szkoleniu. Jesteśmy obecni przy całym procesie zmian zachodzącym po warsztacie, dzięki czemu klient może liczyć na nasze wsparcie i motywację. Kluczowym działaniem poprzedzającym warsztat ( poza analizą potrzeb szkoleniowych) jest audyt, który pozwala nam wychwycić obszary, nad którymi należy popracować szczególnie. Na życzenie klienta projektujemy oraz wdrażamy standardy, które ułatwiają pracę w przedsiębiorstwach. Po przeprowadzonym szkoleniu klient otrzymuje informację zwrotną w postaci raportu, który zawiera dane na temat obecnie posiadanych zasobów oraz o ewentualnych obszarach do dalszej pracy.

Wszystkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej firmy pod adresem: http://adeszkolenia.pl/

Dane kontaktowe:

Adeszkolenia Kasprzak & Rachlewicz

Katowice,

ul. Krasińskiego 29 S

Telefon – 666 666 575 lub 601 530 458

e-mail – biuro@adeszkolenia.pl

strona internetowa – http://adeszkolenia.pl

Informacje o projekcie

Skip to content