Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl
Image Alt
Invest in DG

O Nas

Dąbrowa Górnicza miastem inwestycji. Zapraszamy!

Dąbrowa Górnicza
Ewa Fudali-Bondel
Naczelnik Wydziału Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów

Ewa Fudali-Bondel

+48 32 295 96 97 | +48 784 077 804 | efudali@dg.pl

Invest in DG

Poznaj Zespół
wsparcia Inwestora i Przedsiębiorcy

...

Nasz Zespół

Zespół Inwestora

Inwestor
Kierownik Referatu Rozwoju i Obsługi Inwestorów

Paweł Zygmunt

+48 32 295 69 90 | pzygmunt@dg.pl

Strategia

Anna Saltarska-Stachura

+48 32 295 96 86 | asaltarska@dg.pl

Obsługa Inwestora

Karolina Karlik

+48 32 295 69 90 | kkarlik@dg.pl

Obsługa Inwestora

Michał Chmurkowski

+48 32 295 69 90 | mchmurkowski@dg.pl

Zespół Przedsiębiorcy

Przedsiębiorca
Paweł Lelas
Kierownik Referatu Przedsiębiorczości

Paweł Lelas

+48 32 295 67 10 | +48 662-138-251 | plelas@dg.pl

Edyta Perzanowska-Zygiert
Obsługa Przedsiębiorcy

Edyta Perzanowska-Zygiert

+48 32 295 67 37 | eperzanowska@dg.pl

Obsługa Przedsiębiorcy

Magdalena Sokal

+48 32 295 67 37 | msokal@dg.pl

Obsługa Przedsiębiorcy

Dagmara Czarnecka-Siodłak

+48 32 295 67 37 | dczarnecka@dg.pl

Obsługa Przedsiębiorcy

Agata Chrzan

+48 32 295 67 37 | achrzan@dg.pl

Obsługa Przedsiębiorcy

Beata Kościow

+48 32 295 67 37 | bkosciow@dg.pl

Skip to content