Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Dąbrowskie Targi Pracy

Dąbrowskie Targi Pracy

Dąbrowskie Targi Pracy to wydarzenie które umożliwia bezpośredni kontakt poszukujących pracy z pracodawcami, promocję firm z lokalnego rynku pracy, znalezienie ofert stażu, praktyk oraz ofert pracy sezonowej. Warsztaty, prelekcje oraz wykłady mające na celu podnoszenie kompetencji w zakresie poszukiwania pracy, przygotowywania dokumentów aplikacyjnych, prawa pracy, budowania wizerunku, zakładania własnej działalności gospodarczej. Wszystko co musisz wiedzieć jeśli szukasz pracownika lub poszukujesz pracy !

DLA PRACODAWCÓW

Planujesz rekrutację? Szukasz pracownika? Posiadasz ofertę staży lub praktyk?
Dąbrowskie targi Pracy to doskonała okazja by wypromować swoją firmę, zaprezentować się jako pracodawca i porozmawiać z potencjalnymi kandydatami na pracowników.
Co zapewniamy?
-bezpłatne stanowisko dla twojej firmy
-promocję twojej firmy
-pomoc w rekrutacji
-doradztwo ekspertów w zakresie zatrudniania pracowników
-możliwość bezpośredniego porozmawiania z kandydatami
-możliwość wymiany doświadczeń z innymi pracodawcami

DLA POSZUKUJĄCYCH PRACY :

Dąbrowskie Targi Pracy to doskonała okazja do zapoznania się z aktualnymi ofertami na lokalnym rynku pracy, porozmawiania z pracodawcami, zaaplikowania na wybrane stanowiska i zdobycie niezbędnej wiedzy do planowania swojej ścieżki kariery.

Nasi wystawcy

2 2

liczba edycji

83 83

liczba wystawców

1082 1082
liczba ofert

AKTUALNE OFERTY PRACY

Dokumentacja
Skip to content