Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych – „Własna firma i praca na etacie. Czy to dobry sposób na bezpieczny start z biznesem?”

O swoich doświadczeniach związanych z bezpiecznym testowaniem pomysłu biznesowego opowiedzą nam laureatka I edycji programu „Lokal na Start” – Monika Polaczek, oraz Ewa Oszek laureatka konkursu „Model Biznesowy dla Dąbrowy”.
Prowadząca debatę będzie Katarzyna Pawłowska z All For Camp.

Spotkanie online na fp #DIP rozpoczniemy 19 listopada o godz. 18:00.

Wydarzenie organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Szczegółowy program na stronie www.dabrowa-gornicza.com/stp2020

BIO

Ewa Oszek Mindfullness
Certyfikowana nauczycielka MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). Ukończyła naukę w POLSKIM INSYTUCIE MINDFULNESS w Warszawie – jednostce certyfikacyjnej współpracującej z The Institite for Mindfulness-Based Approaches (IMA, Niemcy).
Realizuje 8 – tygodniowe, certyfikowane kursy Mindfulness wg programu Jona Kabata – Zinna stacjonarnie na Śląsku oraz on-line. Ukończyła magisterskie studia na kierunku FILOZOFIA oraz podyplomowe na kierunku PEDAGOGIKA SPECJALNA I RESOCJALIZACJA.
Praktykuje od 6 lat medytację, jako podstawową technikę Mindfulness, którą odkryła podczas pracy w amerykańskiej korporacji zajmującej się doradztwem personalnym i rekrutacją, gdzie pracowała 11 lat, jako handlowiec, rekruter, manager.
W tej chwili łączy pracę na pełen etat w firmie zajmującej się opieką medyczną wraz z prowadzeniem własnej firmy związanej z realizowaniem kursów redukcji stresu Mindfulness. Jest mamą 9 letniego Franka, żoną Sławka. Wolne chwile spędza w swoim lesie na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej. Kocha również dalekie podróże nad ocean. Wie, że na co dzień można żyć harmonijnie i nie jest to tylko weekendowy przywilej dla wybranych.

Moniak Polaczek – Robię w budżetówce

Doktor nauk humanistycznych (Uniwersytet Śląski), nauczyciel akademicki, trener, certyfikowany coach (Akademia Profesjonalnego Coachingu akredytowana przez Noble Manhattan Coaching). Animator kultury i specjalista ds. marketingu w muzeum, plastyk, grafik komputerowy. Muzyk – amator, popełnia także poezję. W budżetówce, na etacie ,,robi” od 17 lat, prowadzi także własną firmę. Stworzyła markę ,,Robię w budżetówce”, która zgromadziła ponad 35 – tysięczną społeczność na Facebooku. Laureatka I edycji konkursu ,,Lokal na start”. Właścicielka i trener w Centrum Szkoleń i Coachingu ,,Robię w budżetówce”, które oferuje szkolenia i kursy dla pracowników nie tylko sfery budżetowej. Wspiera Klientów indywidualnych i organizacje m.in. w zapobieganiu wypaleniu zawodowemu i przechodzeniu przez trudną zmianę. W siedzibie firmy w Dąbrowie Górniczej prowadzi warsztaty, zajęcia indywidualne oraz szkolenia dla firm.

Katarzyna Pawłowska – All For Camp
Z wykształcenia jest filologiem języka polskiego, z zawodu marketingowcem, z pasji: współwłaścicielką centrum kempingowego All For Camp, w skład którego wchodzi wypożyczalnia przyczep, serwis i sklep z akcesoriami kempingowymi. Od 2010 roku spędza z rodziną i przyjaciółmi każdą wolną chwilę na podróżach z przyczepą. Chce wspierać kobiety w tworzeniu swoich biznesów i pokazać im, że jest to możliwe w mieście Dąbrowa Górnicza.

Ewa Oszek – MINDFULLNESS:
– 501 015 337, ewa.oszek.mindfulness@gmail.com
– FB Ewa Oszek – Mindfulness

Monika Polaczek – ROBIĘ W BUDŻETÓWCE:
http://robiewbudzetowce.pl/
– 660 491 915

ALL FOR CAMP:
https://allforcamp.pl/
– 530 833 154

Skip to content