Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych – Kobieca Strona Biznesu

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach „Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych”, które ma na celu zrzeszanie przedsiębiorczych kobiet Zagłębia Dąbrowskiego i Śląska! Tym razem zapraszamy Was na inspirujące spotkanie z Moniką Janowiec, która opowie nam o kobiecej stronie biznesu! Jak radzi sobie jako kobieta w biznesie, z jakimi przeciwnościami musiała się spotkać? Czy warto traktować klientów indywidualnie?
Zapraszamy 24 września o 17:00 do Fabryki Pełnej Życia!


Monika Janowiec – właścicielka i doświadczony ekspert w Louise Instytut Hair&BeautyCo mówi do swoich klientów Monika: „To ogromne szczęście tworzyć Louise dla Was. Wiem, jak bardzo wspaniałymi Osobami jesteście – jak wiele ode mnie wymagacie, ale i jednocześnie jak wiele potraficie od siebie dać. Współpracownicy to specjaliści, na których zawszę mogę liczyć, którzy są ze mną i wspólnie tworzymy Louise Institut Rodzina, dom, praca, pasja – Muszę przyznać, ze mam ogromne szczęście mieć wszystko co kocham wokół siebie. Jeśli mnie znasz, wiesz jak wiele mnie to kosztowało. To wszystko było wędrówką pod prąd, ale ona była i jest tego warta. I dzisiaj patrząc na swoje logo jestem dumna”
Zapraszamy wszystkie Panie z Zagłębia do tworzenia naszej przedsiębiorczej społeczności! Nie ważne czy masz własną firmę, jesteś na urlopie macierzyńskim czy pracujesz na etacie – zapraszamy! Miejsce spotkania: Fabryka Pełna Życia ul. Kościuszki 3/101Godzina: 17:00


PS. W razie niepogody zmieniamy lokalizację!​

Dołączcie do naszej grupy na Facebooku stworzonej dla przedsiębiorczych kobiet z Zagłębia, zainteresowanych rozwojem swojej firmy lub kariery.
Jeśli pragniesz uczyć się od innych, rozwijać własne projekty, ale też dzielić swoimi doświadczeniami, trafisz w odpowiednie miejsce.
Znajdziesz tam wzajemną motywację i inspirację, praktyczne porady, miejsce promocji i okazje do networkingu.https://www.facebook.com/groups/907399539471035/

Skip to content