Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

W lutym kolejny Tydzień Bezpłatnych Szkoleń

Zbliża się kolejna edycja Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Wykłady i warsztaty odbędą się stacjonarnie i online. Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział.

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń potrwa od 11 do 17 lutego. W programie są zagadnienia dotyczące m.in. zarządzania, oświaty, wystąpień publicznych, negocjacji, kadr i płac, prawa, pedagogiki czy cyberbezpieczeństwa. Oferta skierowana jest do praktyków i specjalistów, którzy na co dzień zajmują się daną tematyką, a także dla tych, którzy dopiero chcą ją poznać.

Zajęcia poprowadzi kadra naukowa i dydaktyczna Akademii WSB, a także zaproszeni goście. Szkolenia obejmują szeroki przekrój tematów, które zgłębić można podczas studiów prowadzonych na uczelni.

Zapisy na stronie wsb.edu.pl/tydzien-bezplatnych-szkolen-luty-2023-r Udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń jest cyklicznym wydarzeniem, organizowanym od kilku lat przez dąbrowską uczelnię. Swoje odsłony ma we wrześniu i lutym. To dobra okazja, żeby zdobyć nową wiedzę, podwyższyć swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe.

Skip to content