Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Dąbrowie Górniczej

Od 16 do 22 listopada potrwa Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W jego ramach przygotowano bezpłatne szkolenia, spotkania i porady dla prowadzących działalność gospodarczą i zainteresowanych biznesem.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to ogólnoświatowa inicjatywa, mającą na celu promowanie idei „bycia przedsiębiorczym”. Hasłem tegorocznej, trzynastej edycji jest „Nowa normalność”. Tak określony temat prowokuje do zadania pytań: czym ma być nowa normalność i czy już w niej funkcjonujemy? Jak w nowej rzeczywistości wygląda organizacja? Czy regulacje prawne nadążają za zmieniającymi się okolicznościami i jakie korekty należałoby wprowadzić?

Od 12 lat ten wyjątkowy tydzień świętujemy także w Dąbrowie Górniczej. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, ze względu na sytuację, większość wydarzeń odbędzie się online. Mamy nadzieję, że dzięki temu zwiększy się zasięg i grono odbiorców. Zaplanowaliśmy dla Was ponad 40 ciekawych szkoleń, konferencji, spotkań, konsultacji, warsztatów oraz wydarzeń skierowanych do przedsiębiorców i uczniów.

Partnerami akcji są: Pałac Kultury Zagłębia, Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej,  Powiatowy Urząd Pracy, Urząd Skarbowy, ZUS (Inspektorat w Dąbrowie Górniczej), Stowarzyszenie „Przedsiębiorcy z Wyboru”, Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej, PKO Bank Polski, Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, Zagłębiowska Izba Gospodarcza, Fabryka Pełna Życia Sp. z o.o., Zespół Szkół Ekonomicznych, oraz firma Jaco.Pro.

Koordynatorem akcji w Dąbrowie Górniczej jest Wydział Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej, tel: 662-138-251, 32 295 67 10, e-mail: plelas@dg.pl.

Zapraszamy do rejestracji i aktywnego uczestnictwa. Udział we wszystkich wydarzeniach w Dąbrowie Górniczej jest bezpłatny.

Szczegółowy program Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Dąbrowie Górniczej na stronie www.dabrowa-gornicza.com/stp2020

Skip to content