Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Street Style Party na ulicy 3 maja

To będzie sobota pełna smaku, stylu i dobrej zabawy! Spotkajmy się 18.05 w godz. 10-14 na ulicy 3 Maja. Wydział Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów wraz z młodzieżą z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej – CKZiU Nowy Ekonomik i CKZiU Nowa Sztygarka przygotował mnóstwo atrakcji. Zapraszamy na Street Style Party!

Za sprawą Koła Gospodyń ze Strzemieszyc Wielkich i Miejskiej Biblioteki Publicznej będziecie mieli okazję poznać sekrety kuchni zagłębiowskiej i spróbować niepowtarzalnych dań, opracowanych według lokalnych przepisów. Czeka na Was wyjątkowy pokaz mody – odkryjcie najnowsze trendy! Zobaczymy propozycję młodzieży na zieloną aranżację ul. 3 Maja i sprawdzimy, jakie są ich pomysły na spędzenie wolnego czasu w Dąbrowie Górniczej. Nie zabraknie czasu na rozmowy o planach związanych z rewitalizacją miasta.

Zaczynamy właśnie prace nad kolejną edycją programu rewitalizacji dla Dąbrowy Górniczej. Chętnie wysłuchamy wszystkich opinii i pomysłów w punktach konsultacyjnych przygotowanych przez Wydział Rozwoju, Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestorów. Porozmawiamy o rewitalizacji i przyszłości ulicy 3 Maja w ramach projektu URBACT.

Na miejscu czeka na Was wiele atrakcji, smaków i dobrej zabawy. Będzie zdrowo, modnie i kolorowo!

PROGRAM STREET STYLE PARTY
 • Zielony MakeOver
  Zanurz się w naturze i odetchnij pełną piersią.
 • „Książka w gastronomii”
  Książka autorstwa MBP w Dąbrowie Górniczej i Koła Gospodyń Strzemieszyce Wielkie. Degustacja regionalnych potraw, mobilna wypożyczalnia książek, literackie niespodzianki.
 • Gry uliczne
  Szachy, kręgle, Wieża Fröbella.
 • Pokaz mody
  Odkryj najnowsze trendy!
 • Karaoke
  Śpiewaj ulubione utwory i baw się w towarzystwie przyjaciół.

Dołącz do tego wyjątkowego wydarzenia i przeżyj przygodę pełną smaków, zabawy i inspiracji!

Skip to content