Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Spotkanie Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych

25 sierpnia o godzinie 17:00 w Bucket’s Story – Dąbrowa Górnicza kolejne spotkanie Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych! Tym razem inicjatywa Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości spotkała się z założeniami stowarzyszenia RÓWNE BABKI.
Chcemy wspólnie porozmawiać czy da się pogodzić bycie mamą i prowadzenie własnej firmy. Nasze spotkanie to luźna rozmowa kobiet przy kawie. Chcemy wymieniać się doświadczeniami, wspierać wzajemnie i motywować do działania.
Podczas spotkania będziemy gościć niesamowite kobiety:
Anna Pałka Coaching – certyfikowany coach. Inspiruje kobiety do zmiany swojego życia – do wychodzenia ze strefy komfortu i działania. Pokazuje, że każdy jest kowalem swojego losu i że to każda z nas decyduje o tym, co robi i czy jest w tym spełniona. Pomaga odzyskać kontrolę nad własnym życiem i żyć jego pełnią.
Będą z nami też FlowerSis – „Jesteśmy mamusiami przedsiębiorcami, które z połączenia mocy sióstr stworzyły FlowerSis. Z przyjemnością i miłością do kwiatów tworzymy dekoracje roślinne, kompozycje florystyczne na różne okazje.”
O piękne zdjęcia ze spotkania zadba: Janett Photography Fotografia Żaneta Kowalczyk, fotograf. Na co dzień mama wspaniałych córek Zosi i Małgosi. Pasjonatka fotografii – od zawsze z aparatem w ręce. Na wszystkich zdjęciach rodzinnych jest po drugiej stronie aparatu. Zafascynowana fotografią dziecięcą i rodzinną. Od niedawna prowadzi profesjonalne usługi fotograficzne. Aktywna społecznie, uczestniczy w różnych projektach.
To oczywiście nie wszystkie kobiety, które nas odwiedzą. Będziemy Wam o nich jeszcze pisać – śledźcie nasz profil uważnie! Zapraszamy też do RÓWNE BABKI, które na pewno zdradzą kolejne nazwiska naszych gościń.
Nie zwlekaj – pobierz bezpłatny bilet: https://app.evenea.pl/event/zkpbiznesmama/
Skip to content