Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Spotkanie w ramach Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych

28 września, w czwartek, zapraszamy Przedsiębiorcze Kobiety ze Śląska i Zagłębia na drugie spotkanie z cyklu Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych Branżowo!

28 września o godzinie 17:00
Gdzie? Bucket’s Story, Aleja Józefa Piłsudskiego 21a, Dąbrowa Górnicza

Tym razem zapraszamy wszystkie kobiety działające w branży nieruchomości, dlatego jeśli prowadzisz swoją firmę w tej dziedzinie lub interesujesz się tym tematem, koniecznie do nas dołącz!

Zapraszamy również architektów, fotografów, projektantów wnętrz, czy firmy zajmujące się finansami.

Jeśli czujesz, że możesz współpracować z branżą nieruchomości, to to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

Poznasz inne przedsiębiorczynie działające w Twojej branży. Dzięki temu będziesz mogła wymienić się kontaktami, zbudować nowe, wartościowe relacje z kobietami, które mogą wspierać Cię w Twoich biznesowych działaniach!

Nie zapomnij zabrać ze sobą swoich wizytówek!

Networking to must have dobrze rozwijającej się firmy, bo sukces w biznesie nie zawsze zależy wyłącznie od własnych zasobów i umiejętności

Aby zarezerwować bezpłatny bilet na spotkanie Zagłębia Kobiet Przedsiębiorczych przy kawie wejdź na stronę: https://app.evenea.pl/event/zkpwrzesien2023/

Nawiązuj kontakty!

Wyjdź przed szereg i zaprezentuj swój biznes innym przedsiębiorczym kobietom!

Daj się poznać i zauważyć!

Zapraszamy także do dołączenia do naszej grupy na Facebooku stworzonej dla przedsiębiorczych kobiet z Zagłębia, zainteresowanych rozwojem swojej firmy lub kariery. Jeśli pragniesz uczyć się od innych, rozwijać własne projekty, ale też dzielić swoimi doświadczeniami, trafisz w odpowiednie miejsce. Znajdziesz tam wzajemną motywację i inspirację, praktyczne porady, miejsce promocji i okazje do networkingu.

https://www.facebook.com/groups/907399539471035/

Wszystkie wydarzenia organizowane w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości są współfinansowane ze środków gminy Dąbrowa Górnicza.

Skip to content