Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dla przedsiębiorców i przedsiębiorczych – Biznes Mixer już 12.09.2018 r. o godz. 18:00

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na Biznes Mixer – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem biznes Mixerów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz przekazanie im wysokiej jakości wiedzy od uznanych ekspertów… i tak będzie i tym razem!

Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00 już 12 września. Spotkamy się w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości (ul. 3 maja 22, Dąbrowa Górnicza). Na pewno nas znajdziecie!

W programie spotkania:

– wystąpienie Kuby Nagórskiego „Czym jest social selling i jak wykorzystać go social media do zwiększenia sprzedaży?”

– wprowadzenie do networkingu – czyli jak skutecznie nawiązywać relacje,

– networking – czyli nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

Dla uczestników spotkania przewidujemy kawę i herbatę oraz coś słodkiego do przekąszenia. Pamiętajcie by zabrać ze sobą wizytówki. Z pewnością się przydadzą przy nawiązywaniu nowych relacji biznesowych.

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciela Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!

Będzie nam bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie tutaj:

https://evenea.pl/imprezy/inne/dabrowa-gornicza/biznes-mixer-vol-3-social-selling-202038/

 

* Kuba Nagórski – Co-founder i CEO w grupie Spindigital.pro – podmiocie zrzeszającym dwie agencje marketingowe, software house, platformę wymiany wiedzy między przedsiębiorcami i akcelerator srtartupowy.

CEO – agencja kreatywna kręci sie!. Specjalista od marketingu zintegrowanego, miłośnik social media, szkoleniowiec i mówca w wolnych chwilach.

Business Partner i członek Rady Nadzorczej w Abyss Glass, start-upie rozwijającym technologię smart mirrors.

Jako współwłaściciel agencji kreatywnej, od ponad 10 lat tworzy kampanie marketingowe, personal brandingowe i employer brandingowe dla podmiotów o różnym zasięgu – od małych firm regionalnych, przez samorządy po międzynarodowe korporacje.

Posiada certyfikat trenerski zgodny ze standardami Europejskich Norm Kwalifikacji (5 EQF Level) Przeprowadził ponad 3500 godzin szkoleń dla organizacji pozarządowych, podmiotów biznesowych czy w ramach projektów unijnych.

Regularnie występuje jako prelegent na eventach związanych z marketingiem i mediami społecznościowym na terenie całej Polski.

Publikuje i komentuje w mediach branżowych (m.in. Brief, Nowy Marketing, Wirtualne Media, Press, Sotrender Fanpage Trends), lokalnych i regionalnych.

Był członkiem Rady Konsultacyjnej w ramach starań Katowic o tytuł Europejskiej Stolicy Młodzieży 2015, doradzając w obszarze działań marketingowych kierowanych do młodych ludzi.

Od 2013 roku koordynator i inicjator katowickich Czwartków Social Media – regionalnej odsłony ogólnopolskiego cyklu spotkań integrujących ludzi z branży mediów społecznościowych.

Współtwórca śląskiej społeczności Instagramers Silesia oraz lokalnego newslettera branżowego Social Silesia.

W październiku 2013 otrzymał tytuł Absolwenta z Pasją Uniwersytetu Śląskiego. Był również nominowany przez portal NaszeMiasto.pl do tytułu katowiczanina roku.

Od początku roku 2014 ekspert z zakresu marketingu i nowych mediów w programie „Młody Przedsiębiorca w nowoczesnym mieście” i juror w konkursie „Przedsiębiorca Roku” organizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach we współpracy z magazynem „Pierwszy Milion” należącym do Forbes. Od 2015 roku ekspert w ogólnopolskim programie Prawdziwy PR. Od 2018 roku ekspert w ogólnopolskim projekcie Klub Przedsiębiorczości zrzeszającym przedstawicieli środowiska biznesowego na terenie całego kraju

Trzykrotnie nominowany do prestiżowej nagrody branży marketingu i PR – Protony. Laureat Złotego Lauru Umiejętności i Kompetencji przyznanego za wspieranie rozwoju młodej przedsiębiorczości.

Skip to content