Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

„PRO-MOC-JA. Dlaczego nie sprzedajesz w Internecie?!” – wydarzenie online

Zapraszamy na wydarzenie online realizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Dąbrowie Górniczej. Prelekcja pt. PRO-MOC-JA. Dlaczego nie sprzedajesz w Internecie?!” to zbiór praktycznych wskazówek i narzędzi do skutecznej e-promocji. Rozkładamy na czynniki pierwsze najczęściej popełniane błędy. Spotkanie będzie próbą odpowiedzi na pytania:

  • Jak wykorzystać markę osobistą w e-marketingu?
  • Jak dobierać narzędzia i partnerów? 
  • Gdzie szukać inspiracji i dobrych praktyk? 
  • Jak promować i sprzedawać produkty lokalne?


Wydarzenie będzie miało charakter interaktywny i aktywizujący uczestników. Liczba miejsc ograniczona.
 
Prowadzący:
Jacek Uroda – Pasjonat nowych technologii oraz komunikacji marketingowej, właściciel firmy JACO.PRO, Business Development Director w agencji interaktywnej Nord Digital, wykładowca akademicki, członek społeczności Business Link. W pracy biznesowej, dydaktycznej oraz wdrożeniowej koncentruje się na zagadnieniach marketingu internetowego, handlu elektronicznego oraz mediów społecznościowych. Aktywnie wspiera firmy z sektora MŚP w rozwoju i promocji w Internecie. Prelegent konferencji branżowych i autor publikacji z zakresu e-marketingu. 

Naturalnie w trosce o bezpieczeństwo nie odbędzie się w tym roku prelekcja stacjonarna w Fabryce Pełnej Życia. Relacja live odbędzie się m.in. na fp #DIP we wtorek 17 listopada o godzinie 17:00 z możliwością zadawania pytań.

Dla zainteresowanych rejestracja na moje wydarzenie online: www.pro-MOC-ja.online

Szczegółowy program Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Dąbrowie Górniczej na stronie: www.dabrowa-gornicza.com/stp2020

Zapraszamy do rejestracji i aktywnego uczestnictwa. Udział we wszystkich wydarzeniach w Dąbrowie Górniczej jest bezpłatny.

Skip to content