Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Planowanie Metodą Bonzai – warsztaty z grą szkoleniową!

29 stycznia br. o godzinie 18:00 w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości zapraszamy na warsztaty przeznaczone są dla osób, które chciałyby wyznaczyć sobie długoterminowy cel związany z karierą lub biznesem i skutecznie zaplanować jego osiągnięcie. Stworzone są na podstawie autorskiej metody planowania – Bonzai. Uczestnicy na warsztatach dowiedzą się:
– jak planować złożone przedsięwzięcie i nie pogubić się w działaniach
– jak przejść z planów od razu do działania i nie stracić motywacji
– jak działać skutecznie w obliczu zmieniającego się otoczenia lub w przypadku nieprzewidzianych wydarzeń.

Integralną częścią warsztatów jest gra szkoleniowa, podczas której uczestnicy wcielają się w kapitana statku. Gra rozpoczyna się sztormem. Zadaniem uczestników będzie przygotować swój statek i zdobyć skarby rozsiane po wyspach. Gra pozwoli nie tylko spojrzeć z dystansu na swoje przedsięwzięcie, ale także przetestować i sprawdzić swoją strategię i plan osiągania celu. Kapitanowie z warsztatów powinni wyjść z mapą, która pokaże im w jaki sposób mogą uzyskać pożądane efekty.

Szkolenie poprowadzi Ewa Majchrzyk-Hes, autorka metody Bonzai. Szkoleniowiec, twórca kursów, właścicielka pracowni projektowania wzorów tkanin dekoracyjnych i tapet, aktywny przedsiębiorca. 

Zapisy: https://dip-bonzai.evenea.pl/

Skip to content