Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

LIVE Biznes Chillout vol.17 – online z Magdaleną Kucaba- Pogońską

Pierwsze w tym roku spotkanie w ramach Biznes Chillout online planujemy na 21 stycznia na godz. 18.00

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na kolejny Biznes Chillout – spotkanie networkingowe, prowadzone w formie live streamu. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania.


Podczas Biznes Chilloutów chcemy zapoznać Was z przedsiębiorcami z Dąbrowy Górniczej. Nasze spotkania mają formę swobodnego wywiadu, dyskusji. W jej trakcie poznamy historię dąbrowskiego przedsiębiorcy, jego sukcesy i… porażki. Bez tematów tabu, ale dzięki temu bardzo rozwojowo.

Tym razem naszym gościem będzie Magdalena Kucaba – Pogońska, właścicielka szkoły językowej PERFEKT, lektorka języka niemieckiego i polskiego dla obcokrajowców, egzaminator egzaminów międzynarodowych TELC.

Magda z pasją opowiada o swojej firmie: Holistyczne podejście do uczenia języków obcych, oferta krojona na miarę potrzeb klienta, wsparcie coachingowe oraz elastyczność w doborze metod i narzędzi sprawia, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Spotkanie odbędzie się w formie transmisji live z możliwością zadawania pytań na żywo!

PS. Kto kojarzy ideę spotkań w ramach Biznes Chillout wie, że zawsze mamy luźną atmosferę, spotykamy się w ciekawej restauracji na terenie DG oraz częstujemy się przekąskami i napojami.
Z POWODU AKTUALNYCH OBOSTRZEŃ nie mamy takiej możliwości zorganizowania tej imprezy w takiej formie. Zachęcamy zatem do wsparcia dąbrowskich restauratorów i skorzystanie z ich oferty z dowozem, aby w przyjemnych okolicznościach porozmawiać o biznesie.

Skip to content