Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

LIVE Biznes Chillout vol.16 – online z Ewą Adamczyk

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na kolejny Biznes Chillout – spotkanie networkingowe, prowadzone w formie live streamu. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania. Podczas Biznes Chilloutów chcemy zapoznać Was z przedsiębiorcami z Dąbrowy Górniczej. Nasze spotkania mają formę swobodnego wywiadu, dyskusji. W jej trakcie poznamy historię dąbrowskiego przedsiębiorcy, jego sukcesy i… porażki. Bez tematów tabu, ale dzięki temu bardzo rozwojowo.

Dbamy o Wasze zdrowie, ale nie chcemy przestać działać tak prężnie jak zawsze! W tym miesiącu nasze networkingowe wydarzenie odbędzie się online, ale nie martwcie się! Klimat pozostanie ten sam, bo mamy świetnego gościa Ewę Adamczyk z English Club, błyskotliwego prowadzącego Michała Kucharskiego z #DIP, a Wy możecie bez skrępowania usiąść bezpiecznie przed ekranem i uwaga: żeby tradycji Biznes Chilloutowej stało się zadość zamówcie sobie coś dobrego z lokalnej restauracji wspierając ich działalność w tym trudnym okresie Do usłyszenia i zobaczenia na LIVE STREAM 28.10.2020 o 18:00.

Skip to content