Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Letnia Akademia Biznesu’2018: spotkanie I Bezpłatne szkolenie: „Budowanie i rozwój strategii eksportowej przedsiębiorstwa – aspekty praktyczne”

Już po raz szósty mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Letniej Akademii Biznesu’2018 (LAB’2018), organizowanej w najbliższych miesiącach przez ośrodek Enterprise Europe Network przy Oddziale Funduszu Górnośląskiego S.A.

Spotkanie I poświęcone będzie zagadnieniom budowy strategii eksportowej w przedsiębiorstwie. Szkolenie odbędzie się 20 czerwca 2018 r. w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego, przy ul. Jordana 18 w Katowicach w godzinach od 9.00 do 14.00.

Zaproszenie do udziału w spotkaniu kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców już działających na rynku rodzimym i prowadzących lub planujących działalność na rynkach zagranicznych.  Uczestnicy w trakcie spotkania będą mieli okazję dowiedzieć się, jak:

  • przeanalizować gotowość firmy do eksportu oraz konkurencyjność na rynkach zagranicznych
  • skutecznie zbadać otoczenie biznesowe przedsiębiorstwa na rynkach docelowych
  • optymalnie wybierać rynki zagraniczne
  • ustalać przewagi konkurencyjne produktu na rynkach eksportowych
  • zaadaptować produkt do wymogów wskazanych rynków zagranicznych
  • dobrać cenę eksportową do rynku docelowego
  • wykorzystać narzędzia marketingowe w pozyskaniu zagranicznych dystrybutorów i klientów

Podczas szkolenia będą mieli Państwo okazję do zapoznania się z krótkimi wykładami w formie prezentacji multimedialnych, wzięcia udziału w dyskusji w celu przeanalizowania problemów zgłaszanych przez uczestników oraz wymienienia doświadczeń.

Aby zgłosić udział w spotkaniu, prosimy wypełnić załączoną Kartę Uczestnictwa i wysłać ją na numer faxu: (32) 72 85 803 lub na adres poczty elektronicznej enterprise@oddzial.fgsa.pl do dnia 18 czerwca 2018r. Potwierdzenie udziału otrzymają Państwo pocztą elektroniczną.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Uwaga: przesłanie wypełnionej Karty Uczestnictwa oraz otrzymanie zwrotnie potwierdzenia udziału  (na adres poczty elektronicznej podany w zgłoszeniu)  jest warunkiem uczestniczenia w seminarium.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
(32) 72 85 829, 72 85 865.

Dokumenty do pobrania:


Projekt  Enterprise  Europe  Network – South Poland jest współfinansowany przez Komisję Europejską z programu COSME (na lata  2014- 2020) oraz Ministerstwo  Przedsiębiorczości i Technologii  ze środków budżetu państwa.

Skip to content