Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Konkurs o Nagrodę Gospodarczą

Przedsiębiorczość to twórcza, innowacyjna i odpowiedzialna postawa. To postawa zorientowana na rozwój, która szybko reaguje na zmieniające się potrzeby rynku, a także wychodzi naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom klientów.  Przedsiębiorczość to także odwaga w podejmowaniu decyzji i ciągłe doskonalenie.

Przedsiębiorcy odgrywają kluczową rolę w rozwoju gospodarczym miasta przyczyniając się do poprawy standardów życia jego mieszkańców. Mając na uwadze jak duży wkład w gospodarczy rozwój miasta mają  mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa, a także chcąc docenić i wyróżnić przedsiębiorców, których firmy mają realny wpływ na wzrost i funkcjonowanie naszego regionu, miasto Dąbrowa Górnicza organizuje konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego.

Udział w konkursie daje dodatkowe szanse na rozwój oraz promocje przedsiębiorcom, którzy prowadzą swoje firmy na terenie naszego miasta. Jest to propozycja dla firm innowacyjnych, przykładających jednocześnie wagę do wartości etycznych i społecznych .

Uważamy, że na wyróżnienie zasługują przedsiębiorcy, którzy wdrażają nowatorskie rozwiązania, przestrzegają zasad etyki, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz uczciwej konkurencji. Chcemy promować przedsiębiorców , którzy dbają o rozwój pracowników, współpracują z instytucjami edukacyjnymi, samorządowymi i biznesowymi. Doceniamy również działania firm mające na celu wyróżnienie  przedsiębiorstwa na tle konkurencji. Tworząc to duże przedsięwzięcie konkursowe , kierowaliśmy się wartościami , które pozostawił po sobie urodzony w Dąbrowie Górniczej Karol Adamiecki. To właśnie statuetkę jego imienia otrzymają laureaci konkursu jako docenienie ich wkładu w rozwój naszego miasta.

Skip to content