Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Kompleksowe wsparcie w pierwszych latach prowadzenia firmy w Dąbrowie Górniczej

Jeżeli prowadzisz firmę w Dąbrowie Górniczej krócej niż 5 lat lub zastanawiasz się nad otwarciem działalności to zainteresuj się Pakietem Młodego Przedsiębiorcy. Jest to program scalający wszystkie dostępne w mieście formy wsparcia dla początkujących przedsiębiorców. Przystąpienie do niego jest bezpłatne, a daje wiele korzyści.

Pakiet powstał, aby ułatwiać przedsiębiorcom start biznesu i prowadzenie go w pierwszych latach funkcjonowania. Jego celem jest zwiększenie szans uczestników na osiągnięcie sukcesu poprzez zmniejszenie ryzyka i kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Bardzo ważnym elementem całego projektu są bezpłatne szkolenia i konsultacje biznesowe z ekspertami prowadzone w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Rozpoczynający biznes mogą w ten sposób pozyskać wiedzę i kompetencje, które pomogą im przygotować firmę do wejścia na rynek.

Tematyka szkoleń  dedykowanych osobom, które już prowadzą własne firmy, jest bardzo szeroka, co gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Indywidualne konsultacje prawne, księgowe i biznesowe pomogą przedsiębiorcom z kolei uporać się z wyzwaniami, z którymi spotykają się na co dzień prowadząc działalność. Dodatkowo, cyklicznie organizowane spotkania networkingowe ułatwią pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych.

Dodatkowo uczestnicy zyskują m.in:

  • Bezpłatny dostęp do przestrzeni coworkingowej
  • Możliwość ubiegania się o własny lokal na preferencyjnych warunkach czynszowych
  • Program zniżek na usługi biznesowe świadczone przez wiele sprawdzonych firm
  • Możliwość ubiegania się o dofinansowanie ze środków, którymi dysponuje Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej.

Całość Pakietu można znaleźć na stronie  pmp.dabrowa-gornicza.com.  Tam również można zapisać się do programu, wypełniając krótki formularz rejestracyjny.

Skip to content