Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Kolejny Biznes Mixer w Dąbrowie Górniczej

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na Biznes Mixer – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem biznes Mixerów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz przekazanie im wysokiej jakości wiedzy od uznanych ekspertów… i tak będzie i tym razem!

Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00 już 14 czerwca. Spotkamy się w Reden Panorama Bar na ostatnim piętrze Hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Na pewno nas znajdziecie!

W programie spotkania:

– wystąpienie Barbary Lech* – Wizerunek, jako element budujący markę własną oraz firmy. Pierwsze wrażenie w kontaktach międzyludzkich robimy tylko raz. Ono zaś, decyduje o tym, czy ktoś będzie z nami współpracował i jaką „etykietę” nada naszej firmie. W końcu, nie od dziś wiadomo, że poprzez strój wyrażamy  szacunek do naszego klienta czy drugiego człowieka. Ta prosta zależność ma  ogromne znaczenia zwłaszcza w stosunkach biznesowych. Znajomość etykiety ubioru może przyczynić się do rozwoju firmy i nawiązywaniu dobrych relacji.

Na spotkaniu dowiesz się: jak Twój wizerunek oddziałuje na otoczenie, jak budować spójny wizerunek osobistego i firmy, jakie są sposoby autoprezentacji, co i jak możesz zmienić by lepiej zarabiać w swoim biznesie.

– wprowadzenie do networkingu – czyli jak skutecznie nawiązywać relacje,

– networking – czyli nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

Dla uczestników spotkania przewidujemy kawę i herbatę oraz coś słodkiego do przekąszenia. Pamiętajcie by zabrać ze sobą wizytówki. Z pewnością się przydadzą przy nawiązywaniu nowych relacji biznesowych.

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciela Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!

Będzie nam bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie tutaj: https://biznes-mixer-vol2.evenea.pl/

* Barbara Lech – Jestem dyrektorem Oddziału Śląskiego Izby Coachingu, dyplomowanym coachem z ponad 700 godzinną praktyką. W 2016 roku odebrałam statuetkę Lwica Biznesu Magazynu Law Business Quality. Ukończyłam 5 kierunków studiów (w tym malarstwo, zarządzanie przedsiębiorstwem, rachunkowość, coaching i mentoring). Od 8 lat prowadzę szkolenia w zakresie wyznaczania i realizacji celów, zarządzania sobą w czasie i wystąpień publicznych. W tych tematem jestem ekspertką. W ciągu roku szkolę ok. 1500 osób i kilkanaście firm. Jestem autorką książek, pasjonatką życia, działam pomimo lęku. Prywatnie, szczęśliwa mama Ewy i Bartka.

Spotkania Biznes Mixer są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminny Dąbrowa Górnicza. Dziękujemy!

Skip to content