Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Inkubator bezpłatnie wprowadzi przedsiębiorców w świat social mediów

Chcesz pokazywać siebie i swoją firmę w social mediach, ale nie wiesz od czego zacząć? Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości przygotował szkolenie, po którym duże łatwiej będzie zmierzyć się z tym wyzwaniem.Stawiający pierwsze kroki w biznesie często słyszą, że bez social mediów nie ma szans na rynku. Sporo w tym racji, a ci, którzy noszą się z zamiarem rozpoczęcia swojej przygody z Facebookiem czy Instagramem, powinni skorzystać z propozycji DIP.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, w ramach cyklu Biznes Mixer, organizuje bezpłatne szkolenie „Twoja firma w social mediach. Szkolenie dla początkujących”, które poprowadzi Katarzyna Pawłowska. Wydarzenie odbędzie się 22 sierpnia, w godz.17-19, w siedzibie DIP (ul. 3 Maja 22). Zapisy na stronie app.evenea.pl/event/twojafirmawsocialmediach Liczba miejsc ograniczona.

Szkolenie pozwoli m.in. odpowiedzieć na pytania:

– Jak zacząć pokazywać się w social mediach?

– Facebook? Instagram? LinkedIn? Jakie platformy wybrać?

– Do kogo kierować swoją ofertę?

– Jakie narzędzia przydadzą się na samym początku Twojej drogi w social mediach?

– Skąd brać pomysły na treści w social mediach?

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Pawłowska – menadżerka Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, w którym od 2021 pomaga młodym przedsiębiorcom rozwinąć swój biznes, a także zajmuje się działaniami w social mediach. Od ponad dziesięciu lat spełnia się na stanowisku specjalisty ds. marketingu. Współpracuje z agencją marketingową MOM Studio, odpowiadając za prowadzenie kanałów social media i newsletterów dla klientów. Przedsiębiorczyni, właścicielka marki ALL FOR CAMP działającej w branży turystycznej.

BiznesMixer jest spotkaniem nie tylko szkoleniowym, ale także networkingowym. Dlatego to dobra okazja do nawiązania kontaktów, porozmawiania o swojej działalności czy pomysłach na biznesowe przedsięwzięcia.

Wydarzenie współfinansowane jest ze środków gminy Dąbrowa Górnicza.

Szczegółowe informacje o działalności i ofercie Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości można znaleźć na jego fan page`u.

DIP mieście się przy ul. 3-go Maja 22 w Dąbrowie Górniczej. Zapewnia kompleksowe i bezpłatne wsparcie, zarówno dla osób planujących rozpoczęcie przygody z biznesem, jak i właścicieli firm z krótkim stażem. W DIP można m.in. skorzystać z konsultacji i porad. W jego siedzibie do dyspozycji są miejsca do pracy, czyli tzw. przestrzeń coworkingowa. Cykliczne spotkania to z kolei okazja do wymiany doświadczeń i nawiązywania kontaktów z innymi przedsiębiorcami. DIP udziela bieżących informacji dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Kontaktować można się telefonicznie, pod numerem 785 656 419. Inkubator działa od 2019 r., z inicjatywy i przy wsparciu miasta. Jest współorganizatorem programów i konkursów: „Model biznesowy dla Dąbrowy”, a także „Lokal na start”.

Wszyscy, którzy mają firmę w Dąbrowie Górniczej krócej niż 5 lat albo zastanawiają się nad otwarciem działalności, powinni zainteresować się Pakietem Młodego Przedsiębiorcy. To program scalający wszystkie dostępne w mieście formy wsparcia dla początkujących przedsiębiorców. Obejmuje m.in. pomoc przy przygotowaniu biznes planu, rejestracji i uruchomieniu działalności. Umożliwia pozyskanie dotacji, krajowych i unijnych, na funkcjonowanie czy zatrudnienie pracowników. Pomaga też w nawiązaniu relacji z kontrahentami i uzyskaniu u nich ulg albo zniżek. Więcej informacji na stronie pmp.dabrowa-gornicza.com

Aktualności dla osób prowadzących działalność gospodarczą w mieście, dotyczące m.in. uzyskania wsparcia, a także informacje dla inwestorów zainteresowanych pozyskaniem nowych terenów do prowadzenie biznesowych przedsięwzięć, na stronie dabrowa-gornicza.com

Skip to content