Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Darmowa przestrzeń biurowa dla mieszkańców miasta oraz wsparcie dąbrowskiej przedsiębiorczości

Jesteś freelancerem, pracujesz zdalnie, prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Potrzebujesz miejsca do pracy, gdzie możesz odciąć się od chaosu panującego w domu i natłoku bodźców niezwiązanych z obowiązkami zawodowymi? Coworking jest doskonałym rozwiązaniem!

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości jako jedyny w naszym mieście udostępnia dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej bezpłatną przestrzeń coworkingową. Co to takiego? Jest to w pełni wyposażone biuro wraz z dostępem do sali szkoleniowej, sali konferencyjnej, rzutnika, WI-FI oraz kawy i herbaty. Przestrzeń coworkingowa mieści się w centralnym miejscu miasta i jest doskonałym miejscem dla osób ceniących sobie spokój i niezależność ale chcących pracować w kreatywnej atmosferze.

Współpraca z Dąbrowskim Inkubatorem Przedsiębiorczości, to coś więcej niż sama przestrzeń coworkingowa. Jest to również miejsce spotkań lokalnych przedsiębiorców i ekspertów z zakresu prowadzenia i planowania działalności gospodarczej. Dąbrowski Inkubator oferuje także nieodpłatne konsultacje z mentorami z zakresu biznesu, księgowości, prawa oraz marketingu dla przedsiębiorców. Ponadto każdy mieszkaniec naszego miasta ma możliwość skorzystania w DIP z bezpłatnych szkoleń podnoszących kompetencje biznesowe oraz spotkań networkingowych, które sprzyjają budowaniu sieci kontaktów biznesowych.

Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości jest w gotów by wspierać dąbrowskich przedsiębiorców na każdym etapie działalności – zaczynając od pomysłu na biznes!

Wszystkie wydarzenia oraz informacje o działalności Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości znajdziesz na Facebooku oraz na www.inkubator-dabrowa.pl

Chcesz zacząć korzystać z przestrzeni coworkingowej DIP?
Napisz maila lub zadzwoń!
e-mail: biuro@inkubator-dabrowa.pl, tel: 533 322 578

Skip to content