Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

Business Mixer w Dąbrowie Górniczej

Czas otworzyć tegoroczne spotkania networkingowe w Dąbrowie Górniczej! Serdecznie zapraszamy na Biznes Mixer, który odbędzie się już 26.04.2018 r. o godzinie 18:00!

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na Biznes Mixer – spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem biznes Mixerów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz przekazanie im wysokiej jakości wiedzy od uznanych ekspertów… i tak będzie i tym razem!

Spotkanie odbędzie się o godzinie 18:00 już 26 kwietnia. Spotkamy się w Reden Panorama Bar na ostatnim piętrze Hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Na pewno nas znajdziecie!

W programie spotkania:

– wystąpienie Tatiany Galińskiej ” „Gorący towar” czyli co John D. Rockefeller mówił na temat komunikacji. Dowiecie się na nim, że umiejętność zjednywania sobie ludzi jest chyba najpoważniejszym problemem, jaki napotykamy, zwłaszcza w interesach. Sztuka ta opiera się na komunikacji międzyludzkiej, która jest prosta ale nie jest łatwa. Podczas wystąpienia Tatiana natchnie was inspiracją , przytoczy kilkanaście świetnych przykładów zakłóceń w komunikacji. No i oczywiście nie zabraknie przedstawienia skutecznych sposobów jak zostać Mistrzem w tej dziedzinie.

– wprowadzenie do networkingu – czyli jak skutecznie nawiązywać relacje,

– networking – czyli nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

Dla uczestników spotkania przewidujemy kawę i herbatę oraz coś słodkiego do przekąszenia. Pamiętajcie by zabrać ze sobą wizytówki. Z pewnością się przydadzą przy nawiązywaniu nowych relacji biznesowych.

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą – spokojnie – nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciela Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości – więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!

Będzie nam bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie tutaj:  https://biznes-mixer-vol1.evenea.pl/

* Tatiana Galińska –  Trener biznesu, coach, ma ponad 20 letnie doświadczenie w pracy związanej z zarządzaniem zasobami ludzkimi. W 2006 roku założyła firmę szkoleniowo-doradczą, która pomaga organizacjom rozwijać ich kapitał ludzki. Prowadzi warsztaty i coachingi dla kadry menadżerskiej średniego i wyższego szczebla. Wspieram rozwój menadżerów w takich obszarach jak: przywództwo, budowanie efektywnych zespołów, komunikacja, autoprezentacja i wystąpienia publiczne. Jako praktyk biznesu i wykładowca prowadzę zajęcia ze studentami w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górnicze. Współpracuje z TVS i jako Trener i coach prowadzę autorskie warsztaty w ramach Centrum Szkoleniowego TVS. Prywatnie jest uczestniczką biegów długodystansowych. W 2014 r. zdobyła Koronę Maratonów Polskich a w 2016 r. wspięła się na Mont Blanc!

Spotkania biznes chillout są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminny Dąbrowa Górnicza. Dziękujemy!

Skip to content