Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Invest in Dąbrowa Górnicza

10 grzechów przedsiębiorców w marketingu

 

29 lutego o godzinie 17:00  zapraszamy wszystkich przyszłych i obecnych przedsiębiorców do Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Kolejowej 3 w Dąbrowie Górniczej na szkolenie z zakresu marketingu: 10 grzechów przedsiębiorców w marketingu. Poprowadzi je dla Was Mateusz Maik z Agencji Kreatywnej Mom Studio. 

Podczas szkolenia uczestnicy poznają najczęściej popełniane przez przedsiębiorców błędy marketingowe, które mogą wpływać na niewłaściwy rozwój ich działalności. Zrozumienie i unikanie tych „grzechów” pozwoli na zwiększenie efektywności strategii marketingowych oraz osiągnięcie lepszych rezultatów.

Oto niektóre zagadnienia, które zostaną omówione w trakcie szkolenia:

  • Istotność strategii oraz odpowiedniego planu działania
  • Jak zdefiniować swojego docelowego klienta?
  • Problematyka związana z komunikacją marketingową

Szkolenie skierowane jest zarówno do osób rozpoczynających działalność, jak i dla tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności marketingowe.

Zapewniamy rzetelną i fachową wiedzę, którą będzie można zastosować w praktyce biznesowej.

Kim jest nasz prowadzący?

Mateusz Maik to doświadczony trener biznesu, mentor i przedsiębiorca. Przez niemal 10 lat współtworzył największą sieć Inkubatorów Przedsiębiorczości w tej części Europy. Od ponad 10 lat wprowadza innowacyjne rozwiązania wspierające kadry managerskie oraz rozwija programy wsparcia dla młodych przedsiębiorców.
W ramach swojej działalności pomógł rozwinąć się ponad 800 firmom, przygotowując najlepsze projekty do spotkań z inwestorami i funduszami inwestycyjnymi.

Jest współtwórcą podcastu „Przedsiębiorcy z Wyboru” oraz współzałożycielem Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. Jest także spółwłaścicielem agencji kreatywnej Mom Studio, specjalizującej się w kreowaniu identyfikacji wizualnych, opracowywaniu strategii marketingowo-sprzedażowych oraz pomocy w ich wdrażaniu dla polskich i zagranicznych marek. Misją jego spółki jest skuteczne komunikowanie firm z konsumentami, koncentrując się na korzyściach dla obu stron.

Chcesz uniknąć błędów w marketingu? Nie może Cię zabraknąć na tym szkoleniu!

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Skip to content