Invest in DG

Dąbrowa Górnicza jest ważnym ośrodkiem Aglomeracji Górnośląskiej, która skupia czternaście miast województwa śląskiego (najbardziej zurbanizowanego obszaru w Polsce, stolica województwa-Katowice).

ul. Graniczna 21, 41-300 Dąbrowa Górnicza, Polska Pon - Śr 7:30 - 15:30, Czw 7:30 - 18:00, Pt 7:30 - 13:00 +48 32 295 69 90 inwestor@dg.pl +48 32 295 67 10 przedsiebiorca@dg.pl

Magdalena Jabłońska

Magdalena Jabłońska

Magdalena Jabłońska, Prezes Zarządu Fundacji Przedsiębiorczości Technologicznej, organizacji non profit, która jest jednym z kluczowych graczy w polskim ekosystemie innowacji, operatorem programów akceleracji startupów w Europie Środkowej i Wschodniej m.in. MIT Enterprise Forum CEE.

Magdalena ma 16-letnie doświadczenie w doradztwie biznesowym (Deloitte, PwC). Jest ekspertką w zakresie metod i strategii otwartych innowacji. Pełni rolę sędziego i mentora w wydarzeniach startupowych i programach akceleracyjnych. Jej misją jest zapewnienie podstaw do rozwoju innowacji, innowacyjnej kultury i przedsiębiorczego sposobu myślenia oraz budowanie pomostów między Startupami a korporacjami, z korzyścią dla obu stron.

Informacje o projekcie

Kategoria:

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.

Skip to content